بهترین سایت برای خرید فالوور فعال اینستاگرام

بهترین سایت برای خرید فالوور فعال اینستاگرام

اینستاگرام محبوب‌ترین شبکه اجتماعی در بین ایرانیان است. خرید فالوور یکی از رایج‌ترین شیوه‌های پیشرفت در این شبکه اجتماعی است. شما با صرف هزینه کم می‌توانید تعداد مخاطب و فالوورهای واقعی خود را افزایش دهید. بسیاری از افراد بز این باورند که رشد در اینستاگرام و دیده شدن توسط کاربران اینستاگرام کاری سخت و حتی نشدنی است. این باور کاملا اشتباه است. شما با تداوم در انجام یک سری فعالیت‌ها می‌توانید در اینستاگرام رشد کنید. راه‌های بسیاری برای پیشرفت در اینستاگرام وجود دارد. تبلیغات و خرید فالوور فعال از مهمترین روش‌های پیشرفت و جذب فالوور واقعی در فضای اینستاگرام است.


در حال حاضر وب‌سایت‌های زیادی به فروش فالوور مشغول هستند. اما نمی‌توان به تمام بانک‌های اطلاعاتی اعتماد کرد. یک بانک اطلاعاتی قدرتمند دارای ویژگی‌هایی است که قبل از خرید حتما باید به آن‌ها توجه کنید. عدم توجه به این مسائل از جانب شما، باعث رشد ضعیف صفحه اینستاگرام و ریزش بالای فالوور از آن می‌شود.


سال‌ها است که شکل کسب و کارها در حال تغییر هستند. با چسبیدن به راه‌های قدیمی تجارت، نمی‌توان در بازار رقابتی امروز موفق بود‌. اینستاگرام حدود ۴۰ میلیون فالوور ایرانی دارد. کدام بازار و در کدام نقطه کشور می‌تواند ۴۰ میلیون مشتری بالقوه در اختیارتان قرار دهد؟ اجاره مغازه در بزرگترین و شلوغ‌ترین بازارهای پایتخت هم نمی‌تواند همچین پتانسیلی در جذب مخاطب داشته باشد.


کسب و کار شما در چه وضعیتی است؟ آیا وارد اینستاگرام شده و پیج کاری خود را راه انداخته‌اید؟ وضعیت فالوورهای شما به چه شکل است؟ توانسته‌اید مخاطب ثابت و فالوور فعال برای محتوای پیج خود پیدا کنید؟
ما در کنار شما هستیم تا قدم‌های بزرگی بردارید. دید بلندمدت داشته باشید. همین پیج ساده اینستاگرام که امروز در اختیار شما است، می‌تواند به زودی پرمخاطب و فعال شود. تمام پیج‌های معروف و اینفلوئنسرهای محبوب اینستاگرام با یک پیج ساده و بدون فالوور مسیر خود را آغاز کرده‌اند. خرید فالوور واقعی اینستاگرام از اولین و مهمترین قدم‌هایی است که باید در مسیر تبدیل شدن به یک پیج پرمخاطب بردارید.


خرید فالوور فعال


فالوور فعال اینستاگرام


کاربران اینستاگرام جذب صفحاتی می‌شوند که فالوور زیادی داشته باشند. زمانی که فرد وارد یک صفحه اینستاگرام می‌شود، تعداد فالوور یکی از اولین و مهمترین آیتم‌هایی است که بررسی می‌کند. معمولا اگر تعداد فالوورهای پیج شما زیاد باشد، کاربر اینستاگرام ترغیب به بازدید از صفحه شما می‌شود. در غیر اینصورت احتمال خروج سریع کاربران از پیج شما وجود دارد.
در مدت زمان کوتاهی با خرید فالوور فعال می‌توانید دیده شوید. از پیج شما بارها بازدید می‌شود و افراد زیادی در مدت زمان کوتاه جذب آن می‌شوند. در واقع استفاده از سرویس‌های افزایش فالوور کمک بزرگی به رشد ارگانیک و طبیعی صفحه اینستاگرام شما است.
فالوور فعال یا فالوور واقعی در واقع همان کاربرهای فعال اینستاگرام هستند. افرادی که پیج آن‌ها فعال است، پست‌های شما را لایک می‌کنند، کامنت می‌گذارند و به طور پیوسته پیج شما را دنبال می‌کنند. این افراد به نسبت مدت زمانی که در اینستاگرام حضور دارند، تعدادی پست و استوری هم دارند.
این افراد همان کاربرانی هستند که باید جذب پیج شما شوند. اگر پیج اینستاگرام شما محتوای جذاب و متناسب با سلیقه این افراد تولید کند، می‌توانید آن‌ها را تبدیل به فالوور واقعی و خریداران محصول خود کنید.
در مقابل بعضی وب‌سایت‌ها به جای فالوور واقعی و فعال، فالوور فیک و تقلبی ارائه می‌کنند. قیمت خرید این دسته از فالوور‌ها ارزان‌تر است‌. خرید فالوور فیک در ابتدای راه باعث پیشرفت تعداد فالوور می‌شود. به همین دلیل بعًی افراد آن‌ها را خریداری می‌کنند. باید بدانید که داشتن بیش از اندازه فالوور فیک برای پیج شما مضر است. توصیه می‌شود خرید فالوور فعال را در اولویت قرار دهید. کمی بیشتر هزینه کنید تا در آینده صفحه اینستاگرام شما با مشکلات اساسی روبرو نشود.
خوشبختانه در اینحا تلاش کرده‌ایم تا یک بانک اطلاعاتی کامل از فالوورهای فعال اینستاگرامی را آماده و به شما ارائه کنیم. افرادی با رده‌های سنی مختلف، شخصیت و مشاغل گوناگون در این بانک اطلاعاتی حضور دارند. هرکدام از این افراد قابلیت این را دارند که تبدیل به فالوور واقعی و مشتری دائمی محصولات و خدمات شما شوند.
تا دیر نشده اقدام کنید. از رقبای خود سبقت بگیرید. وارد صفحه اصلی سایت سوید و اکانت خود را به طور رایگان ایجاد کنید. پکیج‌های متنوع خرید فالوور فعال آماده شده‌اند تا وضعیت صفحه اینستاگرام شما را برای همیشه تغییر دهند.


خرید فالوور باکیفیت اینستاگرام


اگر تا به حال صفحه اینستاگرام شما رشد قابل توجهی نداشته‌، می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد. عوامل مختلفی دست به دست هم می‌دهند تا یک صفحه اینستاگرام رشد کند و پرمخاطب شود. اگر هریک از این حلقه‌های رشد در جای خود ق ار نگیرد، با مشکل مواجه می‌شوید.


پیج اینستاگرام شما باید پست و استوری با تعداد و محتوای مناسب داشته باشد. در غیر اینصورت افراد جذب پیج اینستاگرام شما نمی‌شوند. علاوه بر این باید زمان ارسال (روز و ساعت)، تعداد پست ارسالی، نشر عکس، فیلم و ویدئو به طور مداوم و اصولی انجام شود. در غیر اینصورت شما موفق به رشد و پیشرفت در اینستاگرام نمی‌شوید.
عدم خرید فالوور باکیفیت هم یکی از دلایل اصلی عدم رشد در فضای اینستاگرام است. جذب فالوور از راه‌های مختلفی صورت می‌گیرد. تبلیغات پیج‌های معتبر و اینفلوئنسرها، کمپین‌های تبلیغاتی و..‌. می‌تواند باعث افزایش فالوور صفحه اینستاگرام شما شود. اما در ابتدای راه این تبلیغات غیرضروری و پرهزینه است.
بعضی از پیج‌ها تلاش می‌کنند تا با خرید فالوور فیک، آمار تعداد فالوورهای خود را افزایش دهند. این در حالی است که فالوور فیک به هیچ عنوان قدرت فالوور با‌کیفیت و حقیقی را ندارد. این فالوورها پس از مدت کوتاهی توسط هوش مصنوعی اینستاگرام تشخیص داده می‌شوند. اینستاگرام به طور خودکار فالوورهای فیک که توسط ربات‌های و سرورهای خاص ایجاد شده‌اند را از پیج شما حذف می‌کند. همچنین خود شما هم در بازه‌هایی مجبور به حذف فالوور فیک می‌شوید تا بتوانید نسبت لایک، ویو و کامنت خود را در تناسب با تعداد فالوور قرار دهید.


البته ریزش فالوور فقط مربوط به ضعف شما در تولید محتوا و جذب فالوور نیست. افراد سلیقه و ترجیحات یکسانی ندارند. یک خانم به سبک لباس‌های گوتیک علاقه‌مند است و همزمان شخص دیگری به لباس‌های کلاسیک علاقه دارد. ممکن است شخصی به ظروف کریستال علاقه داشته و فرد دیگری عاشق ظروف فانتزی باشد. بنابراین نمی‌توانید انتظار داشته باشید همه افراد پیج اینستاگرام و محتوای آن را بپسندند.
شما وظیفه دارید در مواردی که بر عهده شما است،انتخاب‌های درست و هوشمندانه‌ای داشته باشید. نمی‌توان سلیقه افراد را تغییر داد. اما می‌توان با انتخاب یک شرکت حرفه‌ای در زمینه خرید فالوور اینستاگرام، جذب فالوور را به حداکثر رساند. شرکت‌های معتبر از سرورها و بانک‌های اطلاعاتی متنوع و قدرتمند استفاده می‌کنند. تا حدی دست شما را باز می‌گذارند که بر اساس بازار هدفی که دارید، فالوورهای خود را برای خرید انتخاب کنید. در اینجا سعی کرده‌ایم فالوورهایی باکیفیت و همسو با بازار هدفی که دارید در اختیارتان قرار دهیم.
آیا بازار هدف شما بیشتر شامل بانوان است یا بیشتر آقایان جذب محصول و خدمات شما می شوند؟ آیا افراد با مشاغل خاصی باید از پیج شما دیدن کنند؟ آیا کالا یا خدمتی که در پیج اینستاگرام خود عرضه می‌کنید، مربوط به گروه سنی خاصی می‌شود؟
در وب سایت instagrm تلاش کرده‌ایم بانک‌های اطلاعاتی متنوعی را در اختیار شما قرار دهیم تا بر اساس نیاز خود اقدام به خرید فالوور باکیفیت کنید.


خرید لایک اینستاگرام


زمانی که وارد یک پیج اینستاگرام می‌شوید چه آیتم‌های را بررسی می‌کنید تا در مورد فالو کردن آن تصمیم بگیرید؟ به طور معمول کاربران اینستاگرام تعداد فالوور، تعداد لایک، تعداد پست، تعداد ویو و تعداد پست‌های یک پیج را بررسی ود ظرف چند دقیقه یا حتی چند ثانیه در مورد آن تصمیم می‌گیرند. شما باید در نگاه اول خوب و قابل اعتماد به نظر برسید.
واقعیت این است که در هر زمینه‌ای فعالیت کنی، صفحات مشابه و نزدیک به شما در اینستاگرام وجود دارند. یک فرد نمی‌تواند تمام صفحات را به امید اینکه در آینده پیشرفت می‌کنند، فالوو کند. این کار نشدنی است. بنابراین باید در نگاه اول خوب به نظر برسید‌. نهایتا شما آن پیجی می‌شوید که افراد تمایل به فالوو کردن آن دارند.
لایک اینستاگرام نشان می‌دهد که چند نفر محتوای شما را پسندیده‌اند. لایک نشان می دهد که چه تعداد از فالوورهای شما به طور پیوسته پست‌های شما را پیگیری می‌کنند. همیشه باید یک تناسب درست بین تعداد فالوورها و تعداد لایک پست‌ها وجود داشته باشد. بر اساس تحقیقاتی که بر روی پیج‌های زیادی انجام شده، به طور نرمال ۱۵ الی ۲۰ درصد فالوورها پست شما را لایک می‌کنند. اگر این تناسب در پیج شما وجود دارد، پس فالوورهای شما فعال و واقعی هستند. در غیر اینصورت نیاز به خرید لایک اینستاگرام دارید.
بخصوص افرادی که از خرید فالوور فیک استفاده می‌کنند، نیاز به خرید پیوسته لایک اینستاگرام دارند. فالوور فیک فقط برای افزایش تعداد فالوو است و فایده دیگری ندارد‌. پیجی که ۱۵ هزار فالوور دارد، نمی‌تواند فقط ۲۰۰ لایک داشته باشد. لایک پست در این پیج باید بین ۲۰۰۰ تا ۳۰۰۰ باشد. در غیر اینصورت کاربران اینستاگرام به کیفیت پیج شما مشکوک شده و تبدیل به فالوور شما نمی‌شوند.
همچنین لایک زیاد باعث می‌شود کاربران جدید هم شما را لایک کنند و با افزایش چشمگیر لایک مواجه شوید. لایک بالا یکی از عوامل مهم در افزایش فروش کالا و خدمات از طریق اینستاگرام است.
در instagrm لینک پست شما برای کاربران فعال و معتبر ایرانی فرستاده می‌شود و ظرف مدت کوتاهی با افزایش چشمگیر لایک مواجه می‌شوید. همچنین پکیج‌های متنوعی را در instagrm برای شما در نظر گرفته‌ایم. شما با توجه به‌ وضعیت صفحه اینستاگرام و نیاز خود به لایک می‌توانید از پکیج‌های متنوع ما استفاده کنید. می‌توانید یک پکیج با تعداد لایک بالا خریداری و آن را روی پست‌های مختلف اعمال کنید. به این صورت که لایک‌ها را بین پست‌های مورد نظر خود تقسیم و درخواست خود را ثبت کنید.
افزایش و خرید فالوور، افزایش لایک، کامنت و افزایش بازدید در واقع تمام آن چیزی است که برای پیشرفت در اینستاگرام و سودآوری از آن نیاز دارید.


خرید بازدید اینستاگرام


رشد طبیعی در اینستاگرام روند کندی دارد‌. اگر می‌خواهید از رقبای خود سبقت بگیرید و در بستر اینستاگرام به سودآوری و کسب درآمد برسید، باید بازدید پست های شما زیاد باشد. بازدید یا ویو در اینستاگرام زمانی اتفاق می‌افتد که پست‌ها توسط فالوور و کاربران اینستاگرام دیده شود. اگر به ویدئوهای که در تینستاگرام منتشر کرده‌اید نگاه کنید، می‌بینید که واژه view در زیر پست به چشم می‌خورد. معمولا تعداد ویو بیشتر از تعداد لایک است. افراد فقط با دیدن پست شما در لیست بازدیدکنندگان ثبت می‌شوند و نیازی نیست حتما پست‌ها را لایک کنند.
به طور طبیعی تعداد بازدید اینستاگران شما فقط به تعداد فالوور بستگی دارد‌ بنابراین اگر نرخ خرید فالوور فعال شما افزایش یابد، طبیعتا تعداد ویو یا همان بازدید پست‌ها افزایش می‌یابند.
خرید بازدید اینستاگرام مستقل از خرید فالوور هم امکان‌پذیر است. می‌توانید از پکیج‌های افزایش بازدید اینستاگرام استفاده و ظرف مدت کوتاهی بازدیدهای خود را افزایش دهید. هرچه بازدید از پست‌های شما بیشتر باشد، احتمال دیده شدن شما توسط کاربران فعال بالا می‌رود. بازدید یا view یکی از آیتم‌های است که در نگاه اول به چشم کاربران اینستاگرام می‌آید. شما بر اساس تعداد ویوی پست‌های خود با دیگر صفحات اینستاگرام مقایسه می‌شوید. احتمال اینکه فالوورهای فعالیت اینستاگرام با ویوی بالا را فالوو کنند بسیار بالا است.


اهمیت افزایش و خرید بازدید اینستاگرام چیست؟


زمانی که کاربر اینستاگرام در صفحه اصلی در حال ديدن پست‌های مختلف است، عملا در حال انجام بازدید است. این بازدید برای تمام پست‌هایی که حتی به سرعت از آن‌ها عبور کرده‌اید ثبت می‌شود.
ممکن است خرید فالوور با ریزش همراه باشد. همچنین تعداد افزایش لایک کمی کمتر از خواسته ما باشد. بازدید اما متفا ت است. با خرید بازدید اینستاگرام، تعداد ویوی پست‌های شما به صورت انفجاری بالا می‌‌رود و کاربران بی‌شماری به صفحه اینستاگرام شما سر می‌زنند. افزایش بازدید اعتبار پیج شما را بیشتر می‌کند و کاربران بیشتری به شما اعتماد می‌کنند. محتوا، محصول یا خدمت شما بیشتر و بیشتر دیده می‌شود تا جایی که فرصت سر خاراندن هم نداشته باشید.
خرید بازدید اینستاگرام، خرید فالوور فعال و خرید لایک اینستاگرام باید از یک تناسب مشخص پیروی کنند‌. برا کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشناسان ما در instagrm تماس بگیرید. مشاوره دقیق و رایگان ما قطعا چراغ راه مطمئنی در ادامه مسیر پیشرفت شما در اینستاگرام خواهد بود.
از پکیج‌های متنوع افزایش بازدید در وب‌سایت ما دیدن کنید و متناسب با نیاز خود در هر بازه زمانی خرید کنید. در افزایش و خرید لایک، فالوور و بازدید تداوم داشته باشید. این تداوم در مدت نسبتا کوتاهی باعث شناخته شدن و محبوبیت پیج شما در اینستاگرام می‌شود.


افزایش کامنت با خرید فالوور واقعی اینستاگرام


آیا تا به حال به اهمیت کامنت یا همان نظر مخاطبان در زیر پست‌های خود توجه کرده‌اید؟ می دانید که تعداد این نظرات در جذب فالوور فعال اینستاگرام تاثیرگذار است؟
هرچه تعداد کامنت‌ها یا نرخ تعامل صفحه اینستاگرام شما بیشتر باشد، توسط افراد بیشتری دیده می‌شوید. البته این کامنت ها باید با معنی باشند و توسط افراد حقیقی نوشته شده باشند. رباط‌های اینستاگرامی بخصوصی وجود دارند که کار آن‌ها نوشتن کامنت زیر پست است. البته این کامنت‌ها از طرف اکانت‌های فیک ارسال شده و معمولا بی‌معنی هستند. کامنت فیک کمکی به رشد صفحه اینستاگرام شما نمی‌کند و برعکس شما را بی‌اعتبار جلوه می‌دهد.
چقدر در مورد اکسپلور اینستاگرام اطلاعات دارید؟ افزایش تعداد کامنت‌ها یکی از مهمترین راه‌های رسیدن به اکسپلور اینستاگرام است‌. در واقع هوش مصنوعی نرم‌افزار اینستاگرام پست‌هایی که به حدنصاب مشخصی از کامنت، لایک و بازدید رسیده باشند را تشخیص داده و وارد اکسپلور می‌کند.


اگر دقت کرده باشید، معمولا پیج‌های مختلف مسابقاتی برگزار می‌کنند. آن‌ها از شما می‌خواهند که پست را لایک کنید و کامنت بگذارید. این مسابقات زیرشاخه‌‌ای از تبلیغات اینستاگرام هستند‌. افزایش کامنت،جذب فالوور و افزایش لایک از اهداف اصلی این مسابقات است. خرید فالوور باعث افزایش مخاطبان واقعی و در نهایت موجب افزایش نرخ تعامل و کامنت‌های شما می‌شود.


تبلیغ در اینستاگرام


تبلیغ در اینستاگرام یکی دیگر از روش‌های مرسوم برای جذب فالوور بیشتر است. ابتدا باید یک پیج اینستاگرام با‌کیفیت داشته باشید. پست و استوری‌های باکیفیت روی پیج خود قرار دهید. اقدام به خرید فالوور فعال و باکیفیت کنید تا تعداد فالوور و لایک شما به حد مطلوبی برسد. حالا زمان استفاده از تبلیغات است. شیوه‌های مختلفی برای تبلیغ در صفحات اینستاگرام وجود دارد.
می‌توانید با راه‌اندازی کمپین‌های تبلیغاتی یا استفاده از پیج‌های معتبر و اینفلوئنسرها در فضای اینستاگرام تبلیغ کنید. همچنین خود اینستاگرام هم با دریافت هزینه‌های مشخص، برای پیج شما تبلیغات می‌کند.
هزینه تبلیغات توسط نرم‌افزار اینستاگرام باید با ارزهای رایج نظیر دلار و یورو پرداخت شود. به همین دلیل از نظر اقتصادی به‌صرفه نیست. رایج‌ترین تبلیغات همان کمپین‌ها و تبلیغات اینفلوئنسرها است.
تبلیغات پیج خود را به تیم توانمند instagrm بسپارید. راه‌اندازی کمپین‌های تبلیغاتی نیاز به تمرکز بالا، تجربه، مدیریت صحیح و استفاده درست از اینفلوئنسرها است. باید بدانید مهره‌های ارزشمند خود را چگونه و چه زمانی حرکت دهید. فقط در اینصورت است که می‌توانید تبلیغات موثر برای جذب فالوور و فروش کالا و خدمات داشته باشید.
در instagrm تضمین می‌کنیم هزینه‌ای که برای تبلیغ در پیج اینستاگرام خود می‌پردازید با جذب فالوور هدفمند و فروش بالای کالا و خدمات جبران شود.


خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش


یکی از مشکلاتی که صفحات اینستاگرامی با آن روبرو هستند، ریزش فالوورها است. دلایل مختلفی برای ریزش فالوور وجود دارد. کسی که قصد راه‌اندازی صفحه اینستاگرام کاری و کسب درآمد از آن را دارد، باید با دلایل ریزش آشنا باشد. در اینصورت می‌شود با گرفتن تصمیمات درست، ریزش فالوور را به حداقل رساند.


انتخاب شرکت مناسب برای خرید فالوور


شرکتی که برای خرید فالوور انتخاب می‌کنید رابطه مستقیم با میزان ریزش فالوورهای شما دارد. بانک اطلاعاتی شرکت‌ها باهم متفاوتند. حتی شرکت‌هایی هستند که فالوور تقلبی را به جای فالوور با‌کیفیت ایرانی به صفحات اینستاگرام می‌فروشند. انتخاب شرکت را جدی بگیرید و سرسری از هرجایی اقدام به خرید فالوور نکنید.
در instagrm.ir بانک‌های اطلاعاتی قدرتمندی در اختیار شما قرار می‌دهیم. زمانی که خرید فالوور بر اساس بازار هدف شما انجام شود، با ریزش بسیار کمتری مواجه می شوید‌.


فالوور فیک نخرید


هوش مصنوعی اینستاگرام را دست کم نگیرید. این نرم‌افزار قدرتمند در سال‌های اخیر بسیار ارتقا یافته و توانمندی‌های زیادی روی آن اضافه شده. یکی از این آیتم‌ها، تشخیص فالوورهای فیک از فالوورهای واقعی است. به این ترتیب تمام فالوورهای فیک شما پس از مدتی شناسایی و حذف می‌شوند‌. در نهایت با ریزش زیادی مواجه می‌شوید.


محتوای جذاب تولید کنید


بدون داشتن پست، استوری و محتوای جذاب قادر به جذب فالوور نیستید. در صورت نبود مطالب جذاب و مفید، تمام فالوورهایی هم که در ابتدا جذب کرده‌اید با ریزش حذف می‌شوند‌.
با خرید فالوور از instagrm بدون شک فالوور باکیفیت و واقعی دریافت می‌کنید. بانک‌های اطلاعاتی به طور هدفمند در اختیار شما قرار داده می‌شوند. هیچ رباط و فالوور فیکی در پگیج‌های instagrm وجود ندارد. فالوورها از بین افراد حقیقی و کاربران فعال اینستاگرام در اختیار شما قرار می‌گیرند.
در نهایت ادعا نمی‌کنیم که خرید فالوور از instagrm بدون ریزش است. اما قطعا اگر محتوای مناسبی در پیج خود داشته باشید، ریزش فالوورهای شما بسیار کم می‌شود.


هزینه خرید فالوور اینستاگرام


مسلما هزینه خرید فالوور جزو آیتم‌های اصلی در تعیین استراتژی جذب فالوور اینستاگرام است. زمانی که شروع به راه اندازی یک پیج اینستاگرام کاری می‌کنید، نباید در مراحل جذب فالوور وقفه بیندازید. بعضی افراد شروع به آپلود کردن پست و استوری می‌کنند و همزمان خرید فالوور را به طور هدفمند پیگیری می‌کنند. در انجام این پروسه باید تداوم داشته باشید. اگر برای یک ماه به طور مرتب فالوور خریداری کنید و برای یک ماه هیچ فعالیت خاصی نداشته باشید، قطعا پیج شما با ریزش مواجه می‌شود.
خرید مداوم فالوور هزینه‌بر است. این شیوه افزایش فالوور نسبت به سایر شیوه‌ها نظیر تبلیغات هزینه‌ کمتری رو دوش شما می‌گذارد. اما زمانی که بخواهید به طور مرتب از پکیج‌های افزایش فالوور خریداری کنید، هزینه آن چشمگیر می‌شود. قبل از شروع فعالیت خود در اینستاگرام، بودجه مشخصی را برای هزینه‌های افزایش فالوور در نظر داشته باشید. به این ترتیب می‌توانید در روند افزایش فالوور تداوم داشته باشید.
در وب‌سایت instagrm هزینه پکیج‌های افزایش فالوور را تا حد امکان کاهش داده‌ایم. شمایی که در شروع کار هستید و بودجه محدودی دارید، با خیال راحت از پکیج‌های خرید فالوور باکیفیت ما بهره‌مند شوید.
تخفیف‌های فصلی و مناسبتی ما را هم از دست ندهید. در بازه‌های مختلفی از سال تخفیف‌های بسیار عالی در instagrm به شما ارائه می‌دهیم تا بتوانید با قیمت ارزنده از بهترین پکیج‌های خرید فالوور ما بهره‌مند شوید. تخفیف‌های ۱۰ تا ۵۰ درصدی وب‌سایت ما، هزینه‌های دیده شدن و پیشرفت در اینستاگرام را بسیار کاهش می‌دهد. از این تخفیفات استفاده کنید و تاجایی که می‌توانید جذب و خرید فالوور اینستاگرام را به طور مداوم انجام دهید.
حجم خرید شما یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در قیمت فالوور، لایک و بازدید است. مسلما هزینه به ازای خرید هر فالوور برای افرادی که حجم بالایی از فالوور را سفارش می‌دهند، ارزان‌تر تمام می شود. شما هم در شروع فعالیت صفحه اینستاگرام خود، بارها و بارها نیاز به خرید پکیج‌های مختلف فالوور دارید. در صورتی که تمام فالوورهای خود را از مجموعه instagrm خریداری کنید، تخفیف‌های حجمی ویژه‌ای شامل حال شما می‌شود‌.


بهترین سایت برای خرید فالوور فعال اینستاگرام


خرید فالوور ایرانی


داشتن فالوورهای ایرانی بدون تردید بهتر از تعداد زیادی فالوور خارجی است. شرایط مشتری باید به نحوی باشد که شما بتوانید کالا یا خدمات را به دست مشتری برسانید. از طرفی ارسال محصولات به خارج ایران نیازمند زیرساخت‌های مناسب است. این زیرساخت‌ها در حال حاضر به سادگی مهیا نمی‌شوند و هزینه‌بر هستند.
شرکتی را برای خرید فالوور انتخاب کنید که فالوور ایرانی به پیج شما اضافه کند. احتمال اینکه فالوور ایرانی تبدیل به فالوور ثابت صفحه اینستاگرام شما شود بسیار بیشتر است. فالوور خارجی پس از مدتی از پیج شما خارج شده و ریزش صفحه شما زیاد می‌شود.
بهتر است از همان ابتدا حساسیت بیشتری روی کیفیت فالوورهای خود داشته باشید. فقط تمرکز روی افزایش تعداد فالوور نداشته باشید و هم‌زمان اقدام به خرید فالوور ایرانی با‌کیفیت کنید.
پکیج‌های متنوعی در instagrm برای خرید فالوور وجود دارد. بر اساس هزینه‌ای که پرداخت می‌کنید، فالوورهایی با درجه کیفیت متفاوت به دست می‌آورید.


خرید فالوور در کوتاه‌ترین زمان


گاهی اوقات پیش می‌آید که در یک زمان مشخص نیاز دارید سریعا حجم مشخصی از فالوور به صفحه اینستاگرام شما اضافه شود. برای مثال محصول خاصی در پیج شما عرضه شده و می‌خواهید افراد بیشتری با مشخصات آن آشنا شوند و از شما خریداری کنند. در این مواقع باید از شرکتی فالوور فعال خریداری کنید که کیفیت فالوورهای آن برای شما ثابت شده باشد. همچنین اهمیت دارد که این فالوورها در کوتاه‌ترین زمان ممکن به پیج شما معرفی شوند. در instagrm پکیج‌های افزایش فالوور در کمترین زمان ممکن و تنها ظرف چند دقیقه فعال می‌شوند. این ویژگی زمانی که با تایم محدود و پرفشار روبرو می‌شوید، کمک خوبی برای شما است.


در مورد لایک و بازدید از پیج اینستاگرام و پست‌های شما هم این سرعت عمل بسیار کارایی دارد. متاسفانه بسیاری از شرکت‌های فروش با بدقولی و تحویل دیرهنگام فالوور، لایک و بازدید، برنامه‌های شما را به طور کلی نقش بر آب می‌کنند‌. در نهایت شما هزینه پکیج‌های افزایشی را پرداخت کرده‌اید. ولی هیچ فایده‌ای برای شما نداشته و حتی هزینه‌های جانبی هم بر دوش شما گذاشته است.


تناسب میان خرید فالوور، لایک و بازدید


خرید فالوور واقعی اینستاگرام نقش بسیار مهم و غیرقابل انکاری در مسیر محبوب شدن صفحه اینستاگرام شما دارد. افراد با دیدن تعداد فالوور بالا به سادگی اعتماد می‌کنند و تبدیل به مخاطبان یا همان فالوورهای دائمی شما می‌شوند. اما به دلایل مختلفی احتمال دارد تعداد لایک و بازدید پست‌های شما متناسب با حجم فالوور نباشد. در چنین وضعیتی باید سریعا لایک و بازدید اینستاگرام خریداری کنید.
توجه کنید که یک شخص پشت نرم‌افزار اینستاگرام ننشسته و در حال کنترل صفحه شما نیست. همه چی فقط و فقط توسط هوش مصنوعی کنترل و نظارت می‌شود. عدم هماهنگی بین تعداد فالوور و تعداد لایک و بازدید، این آلارم را به هوش مصنوعی اینستاگرام می‌دهد که شما دارای فالوور فیک هستید. معمولا چنین پیج‌هایی ابتدا با اخطار و بسته شدن چند روزه مواجه شده و در صورت تکرار به طور دائمی بسته می‌شوند. برای جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی، باید همیشه به تناسب میان لایک و بازدید با تعداد فالوور اینستاگرام توجه کنید.
به طور معمول ۱۵ الی ۲۰ درصد فالوورها یک پیج اینستاگرام، پست‌های آن صفحه را لایک میکنند. همچنین حدود ۳۵ الی ۴۵ درصد فالوورهای شما، پست‌ها را بازدید می‌کنند. اگر نرخ لایک و بازدید شما کمتر از این اعداد باشد، یک جای کار مشکل دارد. یا باید خرید فالوور و افزایش تعداد آن‌ها را کاهش دهید، یا باید سریعا خرید لایک اینستاگرام و خرید ویوی اینستاگرام را در دستور کار خود قرار دهید.
این مشکل معمولا زمانی بوجود می‌آید که بیش از حد فالوور خریداری کنید یا اینکه بخشی از فالوورهای صفحه شما فیک باشند. البته افرادی که به طور پیوسته با مجموعه instagrm همکاری می‌کنند، هرگز دچار چنین مشکلات و گاف‌هایی نمی‌شوند. پیوسته می‌توانید وضعیت لایک، بازدید و فالوورهای خود را با کارشناسان ما چک کنید و از نظرات و راهنمایی‌های فنی این عزیزان بهره ببرید.


خرید فالوور اینستاگرام به طور پیوسته


یکی از سوال‌هایی که همیشه ذهن صاحبان کسب وکار در اینستاگرام را مشغول می‌کند این است که خرید فالوور تا چه زمانی ادامه دارد؟ واقعا شما تا کی نیاز به خرید انواع فالوور، لایک و بازدید اینستاگرام دارید؟ آیا هیچ نقطه پایان و اشباع در این زمینه وجود دارد؟
پیج‌های اینستاگرام در شروع کار خود با ریزش فالوور زیادی روبرو هستند. همچنین تعداد فالوور این پیج‌ها کمتر از آن است که مخاطب جدید را به راحتی جذب کند. پس چاره کار خرید پیوسته فالوور اینستاگرام است. با خرید مجدد فالوور، ریزش فالوور جبران می‌شود ود عین حال کاربران جدیدی یه پیج شما اضافه می‌شوند. بنابراین حداقل در سال اول کاری، پیج شما پیوسته نیاز به تزریق فالوور تازه نفس دارد. این تزریق فالوور به واسطه خرید فالوور از وب‌سایت instagrm پوشش داده می‌شود.
برای پیج‌هایی که حداقل یک سال در فضای اینستاگرام فعالیت دارند، خرید لتیک، فالوور و ویو قطع نمی‌شود. فقط حجم آن کمتر می‌شود و جای خود را به شیوه‌های دیگر جذب فالوور می‌دهد. در ادامه مسیر پیشرفت کسب و کار اینستاگرامی، تبلیغات در پیج‌های پرمخاطب، تبلیغات توسط اینفلوئنسرها و راه‌اندازی کمپین‌های تبلیغاتی به برنامه‌های شما اضافه می‌شود. حتی پربازدیدترین پیج‌های اینستاگرام هم به تبلیغ و جذب فالوور جدید نیاز دارند. هر روز افراد بیشتر و بیشتری به اینستاگرام اضافه می‌شوند. بنابراین باید همیشه آماده جذب افراد جدید باشید.
بدون تردید هرچه زمان می‌گذرد و افراد بیشتری به پیج اینستاگرام شما اضافه می‌شوند، درآمد شما بیشتر شده و هزینه خرید فالوور و تبلیغات کمتر به چشم شما می‌آیند. در ... برای تمام استیج‌های پیج اینستاگرام شما برنامه‌های اصولی داریم. در هر استیج و لول کاری که قرار دارید، باید با شتاب بالا و یک حرکت انفجاری، خود را به لول بالاتری از کیفیت در اینستاگرام برسانید. در کنار شما هستیم تا زمانی که این کار بزرگ محقق شود.


بهترین سایت برای خرید فالوور فعال اینستاگرام


افزایش فروش کالا و خدمات با خرید فالوور


امروزه خیلی از مشاغل به فروش اینترنتی روی آورده‌اند. دلایل متعددی برای این انتخاب وجود دارد. حذف هزینه‌های اجاره مغازه، مصرف انرژی و صرفه‌جویی در زمان و انرژی از دلایل مهم روی آوردن به کسب و کارهای مجازی است‌. بعلاوه محدودیت‌های فروش اینترنتی به مراتب کمتر از شیوه‌های قدیمی کسب و کار است. می‌توانید کالای خود را به خریدارانی از تمام نقاط کشور و حتی جهان معرفی کنید.
خرید و فروش از طریق اینستاگرام هم یکی از راه‌های خرید و فروش به صورت مجازی است. بدون محدودیت محتوا، کالا و خدمات خود را به افراد زیادی از سراسر ایران و جهان معرفی کنید و کسب درآمد داشته باشید. برای سودآوری از طریق اینستاگرام، باید دیده شوید. مردم باید شما را ببینند و جزو فالوورهای شما شوند. در نهایت این فالوورها تبدیل به مشتری‌های ثابت شما شده و می‌توانید به این شیوه درآمد کسب کنید.
خرید فالوور جزو مهمترین اقدامات شما برای دیده شدن در فضای اینستاگرام و افزایش فالوور است. هرچه فالوور بیشتری جذب می‌کنید افراد بیشتری به پیج شما جذب می‌شوند. افزایش لایک، افزای بازدید و همچنین نرخ تعامل بالا در صفحه شما هم وابسته به افزایش تعداد فالوور است.
کاربران اینستاگرام به وضعیت فالوور، لایک، ویو و کامنتهای موجود در صفحه شما بیشتر از هر چیز دیگری توجه می‌کنند. شاید این نگاه کمی سطحی نگری باشد، اما واقعیت این روزهای اینستاگرام همین است. اگر قصد پیشرفت در اینستاگرام و کسب درآمد از آن دارید، باید این اصول را جدی بگیرید. افراد در ادامه راه کم کم با توجه به محتوایی که تولید می‌کنید، مخاطب یا همان فالوور دائمی صفحه اینستاگرام شما می‌شوند‌.
در هز بازه زمانی که حس می‌کنید فروش کالا و خدمات شما کم شده، می‌توانید با خرید فالوور از مجموعه instagrm مجددا انرژی جدیدی به صفحه اینستاگرام خود تزریق کنید. کاربران جدیدی را با خریدن فالوور جذب پیج خود کنید تا با افزایش درآمد و سوددهی مواجه شوید. موفقیت در اینستاگرام اصول ساده‌ای دارد. فقط باید به طور درست و مداوم آنها را انجام دهید.


آیا می‌خواهید تبدیل به اینفلوئنسر یا یک پیج معروف شوید؟


اینفلوئنسرها افرادی محبوب و پرمخاطب در اینستاگرام هستند. نه تنها در ایران، بلکه در تمام نقاط دنیا این افراد حضور دارند. نحوه محبوب شدن این افراد می‌‌تواند کاملا متفاوت باشد. برخی از طریق علم و دانش خود مخاطب جذب می‌کنند. بعضی دیگر از طریق توانایی‌ها و قابلیت‌های فردی یا استعداد خاصی که دارند در فضای اینستاگرام معروف می‌شوند.
مثلا در حال حاضر افرادی هستند که به رستوران‌های مختلف سر می‌زنند و کیفیت غذای آن‌ها را می‌سنجند. سپس عکس و ویدئوهایی از غذا‌های آماده شده و مراحل پخت آن‌ها برای فالوورهای خود منتشر می‌کنند. در ایران این روزها ساختن کلیپ‌های خنده‌دار و موزیکال هم در بین اینفلوئنسرها رایج شده است. افراد با این شیوه سعی می‌کنند مخاطب بیشتری جذب کنند و از این راه کسب درآمد کنند.
این افراد در اولین قدم برای دیده شدن، نیاز به خرید فالوور ایرانی دارند. اگر شما هم استعداد خاصی در خود کشف کرده‌اید یا توانمندی خاصی دارید که از طریق آن خود را به دیگران معرفی کنید، زمان را از دست ندهید. پیج اینستاگرام خود را بسازید و از استعداد خاص خود عکس و فیلم تهیه کنید. هم‌زمان با تولید عکس و فیلم از فعالیت‌های خود، خرید فالوور ایرانی به طور هدفمند را شروع کنید. بعد از مدتی متوجه می‌شوید که تعداد لایک و بازدید پست‌های شما بیشتر شده و طرفدار پیدا کرده اید. اگر یک برنامه منظم داشته و به طور پیوسته از پکیج‌های افزایش فالوور، لایک و بازدید وب‌سایت ‌instagrm استفاده کنید، به سرعت تبدیل به یک پیج پرطرفدار می‌شوید.
این مسیری است که هر کدام از اینفلوئنسرهای اینستاگرام طی کرده‌اند. هیچ راز پنهانی در موفقیت این افراد وجود ندارد. فقط کافی است که کمی خارج از چارچوب های رایج فکر کنید و از استعداد و توانایی‌های خود بیشترین بهره را ببرید. برای پیشرفت در دنیای امروز، بهتر است از شیوه‌های مدرن کسب درآمد استفاده کنید. بسیاری از مشاغل سنتی در سال‌های آینده از بین می‌روند و جای خود را به کسب و کارهای وابسته به اینترنت می ‌دهند. اینستاگرام هم به عنوان محبوب‌ترین شبکه اجتماعی در ایران، پتانسیل بالایی برای کسب درآمد به وجود آورده است.
آیا هنوز هم در مورد ساخت کسب و کار وابسته به اینستاگرام خود مردد هستید؟ تمام سوالات و ابهامات خود در مورد خرید فالوور، افزایش لایک، افزایش بازدید ا با کارشناسان ما در instagrm در میان بگذارید. پاسخ سوالات خود را از ما بخواهید. در ماه‌های آینده از تصمیمی که امروز می‌گیرید راضی خواهید بود.


خدمات تیم


تمام نیاز شما برای پیشرفت در فضای اینستاگرام را در پکیج‌هایی ارزنده آماده کرده‌ایم. بارها اشاره کردیم که فقط با آمار بالای فالوور، لایک، بازدید و کامنت است که می‌توانید در اینستاگرام دیده شوید. تولید محتوای باکیفیت و به‌روز خیلی مهم است. اما فقط زمانی درآمدزایی را برای شما به همراه دارد که افرارگد زیادی محتوای صفحه اینستاگرام شما را ببینند. در غیر اینصورت مانند فروشگاهی هستید با محصولات درجه یک که مغازه خود را در یک جاده بی تردد ساخته‌اید. در حالی که افرادی با ارائه محصول نرمال در یک بازار شلوغ، خیلی ساده به سود می‌رسند.
در instagrm برای تمام مراحل رشد و پیشرفت شما برنامه داریم‌. انواع پکیج‌های خرید فالوور فعال، خرید لایک و خرید بازدید را از بهترین بانک‌های اطلاعاتی مهیا کرده‌ایم. برای تبلیغات خود می‌توانید با ما مشورت کنید و همیشه از تخفیف‌های ارزنده مجموعه ما استفاده کنید.
همین حالا عضوی از مجموعه instagrm شوید و حساب کاربری خود را فعال کنید. در مورد خدمات متنوع و تجربه کا ی پرسنل حرفه ای ما اطلاعات خود را بالا ببرید. در instagrm مطمئن شده‌ایم به تمام نیاز‌های شما به طور حرفه‌ای پاسخ داده شود.

اخبار های مرتبط

فالوور واقعی لایک زن چه کاری انجام می‌دهد

فالوور واقعی لایک زن چه کاری انجام می‌دهد

داشتن صفحه‌ای پر از تعاملات اجتماعی، با تعداد لایک‌ها و کامنت‌های فراوان، امروزه رویای هر کسی است که

روش های افزایش فالوور اینستاگرام

روش های افزایش فالوور اینستاگرام

فضای مجازی و بخصوص شبکه های اجتماعی، امروزه بسیار در عموم مردم محبوب شده اند. اکثر افرادی که در زندگ

معرفی قابلیت های اینستاگرام

معرفی قابلیت های اینستاگرام

اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی بزرگ می باشد که میلیون ها کاربر در حال استفاده از آن می باشند.

فعالیت در اینستاگرام چه اهمیتی دارد

فعالیت در اینستاگرام چه اهمیتی دارد

در جامعه کنونی ما افراد زیادی هستند که در زمینه های مختلف، علاقه های مختلفی دارند.

ربات اینستاگرام چیست

ربات اینستاگرام چیست

ربات های اینستاگرام، نرم افزار هایی هستند که به صورت خودکار بر روی پیج شما فعالیت می کنند.

اینفلوئنسر کیست و چه تاثیری در جامعه دارد

اینفلوئنسر کیست و چه تاثیری در جامعه دارد

اگر اهل فضای مجازی به ویژه اینستاگرام باشید احتمالا کلماتی مثل " اینفلوئنسر" یا " شاخ مجازی" بارها ب

فالوور فوری اینستاگرام چیست

فالوور فوری اینستاگرام چیست

حتما تا به حال به صفحاتی در اینستاگرام برخورده‌اید که با وجود اینکه زمان طولانی از افتتاحشان نمی‌گذر

اهمیت خرید فالوور ایرانی برای اینستاگرام

اهمیت خرید فالوور ایرانی برای اینستاگرام

داشتن تعداد زیادی فالوور در شبکه‌های اجتماعی و به ویژه اینستاگرام برای جذب مخاطب جدید بسیار مهم است.

×

همکاران ما پاسخگو خواهند بود

نیاز به مشاوره دارید؟

021-91016097

پیگیری سفارش

وضعیت سفارشات خود را مشاهده کنید.