صفر تا صد خرید فالوور فعال

صفر تا صد خرید فالوور فعال

فراگیر شدن شبکه‌های اجتماعی مختلف، موجب شده تا عده بسیاری از افراد از این امکانات برای رونق کسب و کارهای تجاری و یا انجام تبلیغات استفاده نمایند. بنا به این دلائل و بسیاری از دلائل دیگر، بسیاری از افراد علاقه دارند تا با انجام اقداماتی از قبیل خرید فالوور فعال، به افزایش بازدید و لایک در پست‌های اینستاگرامی خود کمک کنند. در حقیقت لازم به ذکر است که خرید فالوور، یک نیروی محرکه است که می‌تواند به جذب فالوور واقعی و فعال ایرانی کمک کند. در واقع می‌توان گفت یکی از مهم‌ترین عوامل اثرگذار بر فالو کردن و یا دنبال کردن یک صفحه اینستاگرام توسط کاربران مختلف، تعداد دنبال کنندگان آن صفحه است. بنابراین عامل عده زیاید از افراد به خرید فالوور فعال اقدام می‌کنند تا از این طریق نظر افراد بیشتری را به سمت خود و صفحه خود جلب نمایند.


چرا خرید فالوور فعال


همان‌طور که می‌دانیم در شبکه‌های اجتماعی و به ویژه اینستاگرام، انواع مختلفی از فالوور به چشم می‌خورد. یکی از این نمونه‌ها فالوور فعال است. به طور کلی در اینستاگرام فالوورها به دو دسته کلی تقسیم می‌شوند که عبارتند از : فالوورهای فعال و واقعی و فالوورهای فیک و یا غیر واقعی.


فالوورهای فیک، همان‌طور که از نامشان نیز مشخص است دارای هیچ گونه فعالیتی در پیج مورد نظر نیستند و نمی‌توانند در یک پیج تجاری و یا تبلیغاتی برای افزایش فروش و یا تبلیغ محصولات تاثیر گذار باشند. بنابراین تنها این تعداد، در تعداد فالوورهای صفحه اینستاگرام، نمایش داده می‌شوند. اما در برابر این فالوورها، فالوورهای فعال و واقعی قرار می‌گیرند. این فالوورها در فرایندهای مختلف نقش دارند. بنابراین و برای نمونه، حضور آن‌ها در صفحه تجاری شما باعث می‌شود تا شما فروش بیشتری را تجربه کنید و یا از طریق آن‌ها برای صفحه تجاری خود به انجام تبلیغات بپردازید.


در این شبکه اجتماعی پرکاربرد، به کاربرانی که روزانه حداقل یک بار با استفاده از اکانت اینستاگرامی خود، مبادرت به انجام برخی از اعنمل می‌نمایند کاربر فعال و یا فالوور فعال گفته می‌شود. بنابراین از جمله اعمالی که توسط فالوور فعال انجام می‌گیرد، می‌توان فالو و آنفالو نمودن صفحات، لایک کردن پست‌های مختلف، بازدید از استوری‌های دیگر کاربران، بازدید از پست‌های موشن از قبیل ویدیوها و یا فیلم‌های کوتاه، بازدید از فیلم‌های igtv، لایک کردن کامنت‌های دیگر کاربران، تعویض دوره‌ای عکس پروفایل، گذاشتن استوری‌ها، استفاده از امکان لایو و... را نام برد.


در حقیقت فالوور فعال به فردی گفته می‌شود که به طور روزانه و به میزان حداقل بیست دقیقه به انجام این امور مبادرت می‌ورزد.


بنابراین خرید فالوور فعال، گزینه مورد نظر بسیاری از افراد است تا از این طریق بتوانند به افزایش بازدید صفحه خود کمک کنند ولایک و کامنت‌های بیشتری نیز دریافت دارند.


خرید فالوور فعال چیست؟


خرید فالوور را در حقیقت می‌توان فرایندی دانست که از طریق کاربرد آن، تعدادی از پروفایل‌ها به صورت ناخواسته به دنبال کننده یک پیج و یا صفحه اینستاگرام مبدل می‌شوند. خرید فالوور به طور کلی به وسیله یک سرور، انجام شدنی است. در چنین شرایطی، صاحب یک پیج و یا اکانت اینستاگرام که ادمین نیز نامیده می‌شود با استفاده از سرویس‌های خرید فالوور، تعداد دنبال کنندگان صفحه خود را در این شبکه اجتماعی افزایش داده است. در حقیقت خرید فالوور فعال، اقدامی است که بسیاری از افراد از جمله صاحبان کسب و کارهای اینترنتی و تبلیغاتی و یا حتی بسیاری از افراد مشهور برای صفحه خود در اینستاگرام انجام می‌دهند.


صفر تا صد خرید فالوور فعال


روش‌های خرید فالوور فعال


لازم به ذکر است که خرید فالوور فعال، به این صورت اتفاق نمی‌افتد که شما یک پکیج هزارتایی را خریداری نمایید و از تمامی آن‌ها لایک و یا کامنت دریافت کنید. این امکان نیز وجود دارد که برخی از این اکانت‌ها اکانت فیک و یا غیر واقعی باشند و یا حتی این امکان وجود دارد که تعدادی از افرادی هم که واقعی هستند و صفحه شما را دنبال می‌کنند، هیچ علاقه‌ای به کسب و کار شما نداشته باشند و برای دریافت هزینه، شما را فالو کرده باشند.


بنابراین باید به روشی برای خرید فالوور فعال اقدام کرد که مناسب‌تر باشد. به طور کلی، دو روش برای خرید فالوور فعال وجود دارد که عبارتند از : خرید فالوور فعال از طریق تبلیغات در پیج‌ها و خرید فالوور فعال از طریق ربات اینستاگرام. در ادامه به شرح مختصر هر یک از این روش‌های خرید فالوور فعال خواهیم پرداخت.


خرید فالوور فعال از طریق تبلیغات در پیج‌ها


اولین و البته پرهزینه‌ترین روش خرید فالوور فعال در اینستاگرام این است که پیج شما در پیج‌های معروف، تبلیغ شود. چراکه این گونه پیج‌ها، فالوورهای بسیار زیادی دارند. در این شیوه، عکسی از صفحه اینستاگرام شما گرفته می‌شود و سپس در صفحات معروف و پربازدید، با موضوعات جذاب و متفاوت، ارائه می‌گردد. این عامل سبب می‌شود تا کاربران زیادی به سمت صفحه شما هدایت شوند. در این روش، برای تبلیغات، هزینه بالایی از صاحب صفحه، دریافت می‌شود. از طرف دیگر ممکن است هیچ بازخوردی نیز دریافت نکنید و فالوورهای خریداری شده، فیک و یا غیر واقعی باشند .


خرید فالوور فعال از طریق ربات اینستاگرام


یکی دیگر از روش‌ها که می‌توان با به کارگیری آن، به خرید فالوور فعال اقدام نمود، اقدام از طریق ربات اینستاگرام است. در حقیقت این روش را می‌توان یکی از معمول و مرسوم‌ترین روش‌ها برای خرید فالوور فعال در ایران دانست. اساس و پایه فعالیت‌های ربات اینستاگرام، بر روش‌های فالو و آنفالو، مبتنی است. در این صورت و برای نمونه شما می‌توانید کسی را فالو کنید و یا وی را انفالو نمایید. در چنین شرایطی صاحب و یا ادمین آن پیج نیز ممکن است به صفحه و اکانت شما در اینستاگرام، سر بزند و در صورت جذاب بودن پیج شما را فالو کند. بنابراین شما به صورت خودکار و اتوماتیک توانسته‌اید فالوور فعال به دست آورید.


با استفاده از ربات‌های اینستاگرام و برای خرید فالوور فعال، می‌توانید یک پیج را به عنوان پیج هدف به ربات، معرفی نمایید. پس از انجام این کار، ربات به طور اتوماتیک و خودکار، باقی کارها را انجام خواهد داد .پیج هدف در این صورت به معنای پیجی است که قرار است شما از فالوورهای آن استقاده نمایید. بنابراین اگر شما آن صفحه را به ربات، معرفی کنید بعد از بررسی فیلترها، تمامی اشخاصی که دارای ویژگی‌های مورد نظر هستند، توسط ربات، فالو می‌شوند.

×

همکاران ما پاسخگو خواهند بود

نیاز به مشاوره دارید؟

021-91016097

پیگیری سفارش

وضعیت سفارشات خود را مشاهده کنید.