گسترش کسب و کار در اینستاگرام

گسترش کسب و کار در اینستاگرام

ممکن است یکی از آن افراد، به دنبال چیزی باشد که شما آن را ارائه می دهید. چطور میتوان آن کاربر را شناخت و آن را جذب کرد؟ در این مقاله از سایت خرید فالوور اینستاگرام روش های جذب مخاطب را با هم بررسی می کنیم.


تبلیغات در اینستاگرام


روش های مختلفی برای تبلیغات در اینستاگرام وجود دارد که هر کدام نتیجه متفاوتی دارد. شما باید بر اساس میزان بودجه مورد نظر خود، یکی از این روش ها را انتخاب و برای کسب و کار خود تبلیغ کنید. باید توجه داشته باشید که تبلیغات در اینستاگرام بهترین روش برای معرفی کسب و کار و جذب مخاطب است.


تبلیغات از پیج های اینستاگرامی


در ابتدا باید پیج های معروف و محبوب که تعداد دنبال کنندگان زیادی دارد انتخاب کنید. سلبریتی ها و پیج های آموزشی برای تبلیغ بسیار مناسب هستند. هرچند هزینه دریافتی مالک صفحات محبوب ممکن است کمی زیاد باشد ولی نتیجه بسیار خوبی دارد. شما با سفارش یک تبلیغ در این صفحات که می تواند از نوع استوری و یا پست ثابت باشد، می توانید مخاطبان زیادی را به صفحه خود جذب کنید.


توجه داشته باشید که محتوی که می خواهید برای تبلیغ استفاده کنید باید از کیفیت خوبی برخوردار باشد و شامل اطلاعات خلاصه و البته با مفهوم باشد تا در اولین نگاه تاثیر خود را بر روی مخاطب بگذارد. شلوغ بودن و استفاده از کلمات سخت باعث گمراهی کاربران شده و در نتیجه باعث می شود تا نتیجه دلخواه خود را کسب نکنید.


تلاش کنید تا بهترین پیج ها را انتخاب کنید. پیج های مورد نظر باید کمی در زمینه کسب و کار شما باشد تا بازدهی خوبی داشته باشد. صفحاتی را انتخاب کنید که دنبال کنندگان آن، علاقمند باشند. این موضوع را می توانید از تعداد لایک ها و دیدگاه های پست های پیج مورد نظر متوجه بشوید. هرچقدر این تعداد بیشتر باشد، پیج مناسب تری برای تبلیغ می باشد.


گسترش کسب و کار در اینستاگرام


تبلیغات در اینستاگرام


در این روش، شرکت اینستاگرام، بر اساس دستورات شما، تبلیغات شما را در مکان های مناسب نمایش می دهد. هرچند این روش هزینه بسیار بالا و دلاری را برای شما در بر دارد، اما نتیجه بسیار خوبی می توانید از این روش دریافت کنید.


در این روش به شما یک پنل داده می شود تا بتوانید تبلیغات خود را بر اساس هشتگ، منطقه و غیره بگذارید. همچنین می توانید گزارش کاملی از نحوه تعامل کاربران با تبلیغ خود را مشاهده کنید. در این روش، تبلیغ شما مستقیم توسط اینستاگرام در شبکه پخش شده و به صورت کاملا قانونی می باشد.


ایجاد مطالب جذاب


با ایجاد محتوی جذاب برای کاربران اینستاگرام، می توانید در مدت زمان مناسبی، بدون هزینه، تعداد قابل توجهی دنبال کننده جذب کنید. در این روش شما باید هر روز تعدادی محتوی جذاب در اینستاگرام خود به اشتراک بگذارید. باید توجه داشته باشید که مطالب ایجاد شده، از کیفیت و محتوی خوبی برخوردار باشند تا بازدهی مورد نظر شما را داشته باشند.


ایجاد محتوی بسیار مهم است و از این رو می خواهیم چند نکته مهم را در وب سایت خرید فالوور بررسی کنیم.


انتخاب تصویر مناسب


همیشه به یاد داشته باشید، اولین چیزی که کاربران در اینستاگرام، مشاهده می کنند، تصویر مطلب شما می باشد. شما باید از یک تصویر و یا ویدئو با کیفیت برای پست های خود استفاده کنید. اگر که تصویر شما مناسب و جذاب نباشد، کاربران حتی مطلب شما را نگاه نمی کنند.


محتوی مناسب


در نوشتن محتوی مناسب، دقت داشته باشد. محتوی مورد نظر باید کاملا با تصویر و یا ویدئو که استفاده می کنید، ارتباط داشته باشد. در محتوی خود همیشه از هشتگ ها استفاده کنید تا کاربران بیشتری پست های شما را مشاهده کنند.


گسترش کسب و کار در اینستاگرام


تبلیغات از طریق ربات ها


یکی دیگر از روش های تبلیغ در اینستاگرام، ربات ها هستند. ربات ها به صورت خودکار برای پیج شما فعالیت می کنند. آن ها به صورت خودکار از طرف پیج شما، با دیگران تعامل برقرار می کنند. این تعامل می تواند از طریق لایک کردن پست های آن ها و یا ارسال دیدگاه باشد. برخی از ربات های پیشرفته قابلیت مشاهده استوری دیگران را نیز دارند. تنها مشکل این روش این است که باید کلمه عبور حساب اینستاگرام خود را در اختیار آن ها قرار دهید تا بتوانند از طرف پیج شما فعالیت کنند. البته شما می توانید ربات های مشهور را انتخاب کنید تا مشکلی برای حساب شما به وجود نیاید.


در استفاده از ربات ها دقت کنید، آن ها فعالیت خودکار دارند و اگر در تنظیمات آن ها فعالیت را بیش از حد زیاد کنید، احتمال بلاک شدن پیج شما وجود دارد. تا حد امکان در روز های اول فعالیت کم و سپس پس از چند روز فعالیت را زیاد کنید تا عادی باشد. ربات ها بسیار هوشمند هستند و در مدت بسیار کمی می توانند دنبال کنندگان زیادی را به صفحه شما جذب کنند


تبلیغات در وبسایت ها


در این روش، ابتدا باید وب سایت هایی که از بازدید بسیار بالای برخوردار هستند را پیدا کرده و سپس با هزینه مناسبی صفحه خود را در آن ها معرفی کنید. این کار را می توانید با ایجاد یک محتوی و تصاویر مناسب در موضوع صفحه اینستاگرام خود، در آن وبسایت ها انتشار دهید. اکثر وب سایت ها تبلیغات قبول می کنند و این می تواند به سود شما باشد تا صفحه خود را در مدت زمان کمی به بسیاری از بازدید کنندگان با علایق متفاوت نمایش دهید.


بهترین زمان برای تبلیغات


اگر که صفحه خود را به تازگی ایجاد کرده اید و تعداد دنبال کنندگان زیادی ندارید، پیشنهاد ما خرید تعدادی فالوور اینستاگرام است تا بتوانید به میزان مناسبی دنبال کنندگان خود را افزایش دهید. اگر تعداد دنبال کنندگان شما بسیار کم باشد، افراد کمتری به پیج شما اعتماد کرده و در نتیجه بازدهی شما نیز کم می شود. پس از خرید فالوور، می توانید به ایجاد محتوی پرداخته و سپس برای پیج خود سفارش تبلیغات دهید.


دریافت مشاوره رایگان


مشاورین ما همیشه آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند. تنها کافیست با ما تماس بگیرید تا بهترین روش را بر اساس نیازمندی های شما به صورت رایگان در اختیار شما قرار دهیم. وب سایت خرید فالوور اینستاگرام همیشه این آمادگی را دارد تا نیازمندی های شما را فراهم و آن ها را در جهت کسب نتیجه مورد نظر شما هدایت کند.

اخبار های مرتبط

استراتژی تولید محتوا در اینستاگرام

استراتژی تولید محتوا در اینستاگرام

شبکه‌های اجتماعی هر روزه نقش پر رنگ‌تری در زندگی ما پیدا می‌کنند.

راهنمای قدم به قدم پست کردن محتوا در اینستاگرام

راهنمای قدم به قدم پست کردن محتوا در اینستاگرام

اینستاگرام با بیش از یک میلیارد کاربر فعال در سراسر جهان، یکی از بزرگترین شبکه‌های اجتماعی دنیا است.

هزینه تولید محتوا در اینستاگرام

هزینه تولید محتوا در اینستاگرام

در کنار دیگر خدمات مربوط به شبکه‌های اجتماعی، تولید محتوا از مهمترین آن‌ها است.

تبلیغ در پیج‌های بزرگ اینستاگرام

تبلیغ در پیج‌های بزرگ اینستاگرام

اگر کوچکترین آشنایی و برخوری با اینترنت داشته باشید حتما از اینستاگرام و فعالیت‌های آن باخبرید

تبلیغات اسپانسری چیست

تبلیغات اسپانسری چیست

احتمالا همه عباراتی چون پست اسپانسر شده یا محتوای اسپانسر شده را در سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی مختلف

چگونه در اینستاگرام تبلیغ کنیم

چگونه در اینستاگرام تبلیغ کنیم

اگر صاحب برندی هستید که صفحه‌ی کاربری در اینستاگرام دارد، حتما برایتان جالب است اگر بدانید که می‌توا

اکسپلور اینستاگرام چیست

اکسپلور اینستاگرام چیست

اکسپلور اینستاگرام یکی از بخش های جذاب این شبکه اجتماعی است که شما را قادر می سازد تا به صورت جهانی

تبلیغات در اینستاگرام چیست

تبلیغات در اینستاگرام چیست

تبلیغات در اینستاگرام یکی از مهمترین شیوه‌های جذب فالوور، افزایش فروش و دیده شدن است.

×

همکاران ما پاسخگو خواهند بود

نیاز به مشاوره دارید؟

021-91016097

پیگیری سفارش

وضعیت سفارشات خود را مشاهده کنید.