خرید بازدید آی جی تی وی چگونه است

خرید بازدید آی جی تی وی چگونه است

در هر دقیقه 500 کاربر جدید به اینستاگرام اضافه می‌شود. سهم بازدید صفحه‌ و ای جی تی وی‌های پیج شما از این حجم کاربر اینستاگرامی چقدر است؟ بازدید ای جی تی وی معیار مناسبی برای سنجش جذب مخاطبان و برای فعالیت صفحه‌ی شماست. با داشتن ویوهای بالا در ای جی تی وی صفحه‌ی خود مخاطبان بیشتری را برای مشاهده پروفایلتان جذب می‌کنید. امکان مشاهده ای جی تی وی، احتمال فالو شدن و نهایتا بالا رفتن آمار پیج شما را بالا می‌برد و مسیر موفقیت و رسیدن به سود را در صفحه‌ی شما سرعت می‌بخشد.


تلوزیون اینستاگرام یا ای‌جی‌تی‌وی قابلیت جدید اپلیکیشن ای‌جی‌تی‌وی و خود اینستاگرام است که برای ویدیوهای 10 ثانیه تا 10 دقیقه و برای اکانت‌های بزرگ تا 60 دقیقه امکان انتشار ویدیو دارد. تعداد بازدید ای جی تی وی اینستاگرام به تعداد اکانت‌هایی که حداقل سه ثانیه از ویدیو شما را دیده باشند بستگی دارد.


IGTV می‌تواند در حیطه‌ی معرفی کالا و خدمات صفحه‌ی شما باشد؛ همچنین می‌تواند ولاگی در باره یک اتفاق روزمره و غیر تخصصی باشد. فروش بازدید ای‌جی‌تی‌وی فرصت خوبی برای بلاگرها و صفحه‌های بیزینسی است که فعالیت اینستاگرامی‌‌شان را گسترش بدهند. بیشتر کردن بازدید ای‌جی‌تی‌وی، در کنار معرفی صفحه، قدم بزرگی برای تولید محتوای متفاوت‌تر و جامع‌تر، و جذب مخاطبان گسترده‌تری برای صفحه ی شماست.


از سال 2018 پلتفرم ای جی تی وی در دسترس کاربران اینستاگرام قرار گرفت. همانطور که پیداست، روش‌های افزایش بازدید به طور گسترده‌ای هنوز همه گیر نشده‌است. شما می‌توانید با خرید بازدید برای ای جی تی وی‌های اینستاگرامتان، امتیاز کسب و کار و یا برند شخصی‌تان را در بازار رقابتی با فاصله زیادی جلو بیاندازید.


خرید بازدید آی جی تی وی چگونه است


مزایای خرید بازدید IGTV


در ادامه به شما یک سری از مواردی را که بازدید تی وی را در اینستاگرام امروز با اهمیت کرده‌است و فروش بازدید آن را به یک امر معقول و به صرفه برای اینستاگرامرهای حرفه‌ای تبدیل کرده ‌است، خواهیم گفت:


به روز بودن


ای جی تی وی جز جدیدترین امکانات اینستاگرام است که هم اکنون موفقترین صفحات اینستاگرام از امکانات آن استفاده می‌کنند. شما هم برای بهتر دیده شدن صفحه‌تان از موقعیت‌هایی که ای جی تی وی در اختیار شما قرار می‌دهد استفاده کنید و بازدید صفحه‌ی خود را روزانه بالا ببرید


سیاست معقول و به صرفه‌ی جی تی وی


سرمایه گذاری در بازدید ای جی تی وی سیاست خوبی برای شروع موفقیت در پیج‌های کم بازدید است.
گذاشتن لینک در استوری صفحات با فالوورهای کمتر از 10k امکان پذیر نیست؛ در حالی که ای جی تی وی در استوری هر پیجی با هرتعداد فالووری امکان پذیر است. از این جهت خرید ویوی ای جی تی وی پله پرش خوبی به سمت کسب و کار پر سودتر در اینستاگرام است.


بازدید ای جی تی وی؛ نمایش فعالیت پیج شما


در روز بیش از 200 میلیون کاربر اینستاگرامی، دست کم از یک پیج کاری دیدن می‌کنند. در رقابت جذب مخاطب‌های بیشتر، ابزارهایی که ای جی تی وی در اختیار شما قرار می‌دهد موقعیت فوق العاده ای برای تاثیرگذاری و جذب کاربران اینستاگرامی به صفحه‌ی شما است.
رقم بازدید بالای ای جی تی وی شما اطمینان بیشتری به کاربران می‌دهد که ای جی تی وی و نهایتا پیج شما را دنبال کنند.


حضور در اکسپلور


اکسپلور فضای آزادی در اختیار کاربران قرار می‌دهد که به غیر از افرادی که دنبالشان می‌کند، در جریان محتوای پیج‌های عمومی دیگر هم باشد. این فضای آزاد به گونه‌ای مورد توجه کاربران است که کمتر کسی به طور روزانه به اکسپلور صفحه‌اش سر نمی‌زند.
دقت کنید که ای جی تی وی ها به طور عمده بازدید خود را از اکسپلور به دست می‌آورند. برای قرار گرفتن پست، استوری و ای جی تی وی در اکسپلور شما به آمار بازدید زیادی احتیاج دارید و سایت‌ها و ربات‌های فروش بازدید ای جی تی وی میانبر خوبی برای رسیدن به بازدید کافی برای باز شدن پای صفحه‌ی شما به اکسپلور هستند. با همین روند کسانی که تا به حال با صفحه‌ی شما آشنا نبوده‌اند با صفحه و کار شما آشنا شده و مسیر موفقیت کسب و کار شما تندتر می‌شود.


ای جی تی وی؛ آینده‌ی اینستاگرام


تلوزیون اینستاگرامی امکانات زیادی دارد؛ مانند زمان بیشتر ویدیو، امکان عقب و جلو کردن ویدیو، امکان دوباره دیدن قسمت‌های مختلف، امکان ارائه‌ی آن به صورت پست اینستاگرامی و تماشای یک دقیقه از آن که در صورت تمایل دکمه‌ی keep را بزنیم و وارد ای جی تی وی بشویم و ...
ای جی تی وی مخاطبان خود را به سرعت پیدا کرد و رقابت در بازدید ای جی تی وی، اکنون یکی از بزرگترین رقابت‌های اینستاگرامی است. با خرید و افزایش سریع و مطمئن بازدید ای جی تی وی های خود مخاطبان و طرفداران به خود جذب و خفظشان کنید.


ای جی تی وی استوری نیست


یکی از نکات جذاب IGTV ماندگاری ای جی تی وی در صفحه‌ی شما است که بعد از 24 ساعت پاک نخواهدشد.
امروز، سرمایه اصلی توجه مخاطب است؛ بزرگترین بیزنس های جهان برای جلب و حفظ توجه مخاطبان میلیاردها دلار هزینه می‌کنند. در عین حال که چندین برابر آن سود، هرروزه و هرلحظه راهی حساب‌های بانکی‌شان می‌شود و برخی از ‌آن‌ها در طی چندین دهه است که محبوبیت خود را حفظ و حتی روز به روز بیشتر کرده اند.


در سال 2021 دیگر هیچ کسب و کاری از قدرت شبکه‌های مجازی بی نیاز نیست. تضمین موفقیت و ادامه فعالیت هر شغلی -از سازمان‌های بزرگ تا برند‌های شخصی- به مهارت فضای مجازی صاحبان آن مشاغل و به خصوص در 10 سال اخیر، به فعالیت شبکه‌های اجتماعی آنها بستگی دارد.


در بین آنها اینستاگرام از اهمیت خاصی برخوردار است؛ هرچقدر که وقت و هزینه صرف اینستاگرام خود کنید، صفحه‌ی خود را به دریای نامحدود مخاطبان نزدیکتر خواهید کرد. اگر می‌خواهید برند خود را به یکی از محبوب‌های در سطح کشور و حتی جهانی تبدیل کنید، در کسب مهارت و صرف هزینه برای اینستاگرام خود درنگ نکنید. توجه کنید که موفقیت از دریچه‌های کوچکی که شاید انتظارش را هم ندارید شروع می‌شود. مکث نکنید که ای جی تی وی بعدی که در همین الآن در اینستاگرام وایرال شد می‌توانست معرفی برند شما باشد.

×

همکاران ما پاسخگو خواهند بود

نیاز به مشاوره دارید؟

021-91016097

پیگیری سفارش

وضعیت سفارشات خود را مشاهده کنید.