صفر تا صد خرید فالوور اینستاگرام

صفر تا صد خرید فالوور اینستاگرام

عصر، عصر ارتباطات است و شبکه‌های اجتماعی، یکی از بزرگترین ابداعات این عصر هستند. با آمد اینترنت و بعد از آن پیدا شدن شبکه‌های اجتماعی، زندگی همه ما به دو بخش مجازی و حقیقی تقسیم شد و در این سالهای اخیر شاهد این هستیم که بیشتر از آنچه فکرش را می‌کردیم، به این شبکه‌ها وابسته شدیم. این وابستگی و وقت گذرانی در اینستاگرام، کم کم باعث شد که کسب و کارها نیز برای پیدا کردن مشتری‌های جدید به شبکه‌های اجتماعی روی بیاورند.


یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی جهان، اینستاگرام است. اینستاگرام پلتفرمی است که به شما اجازه می‌دهد زندگی یا کسب و کار خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و بتوانید با مشتریان و یا افراد دیگر ارتباط برقرار کنید. اما هیچ کاری به آن سادگی که به نظر می‌رسد نیست! دیده شدن در اینستاگرام هم از همین دسته کارها است.


همانطور که می‌دانید اینستاگرام تنها جایی برای فروش محصولات یا معرفی شرکت‌ها و کسب و کارها نیست. خیلی از افراد با تولید محتوای مناسب و جذب فالوور اینستاگرام، در حال کسب درآمد هستند. تحقیقات اخیر بر روی تولیدکنندگان محتوا در شبکه‌های مجازی نشان داد که صفحه‌ای با تعداد فالوورهای مناسب قادر است ماهانه تا بیش از 10 میلیون درآمد داشته باشد. اما جذب فالوور در اینستاگرام، آنقدرها هم ساده نیست؛ مخصوصا اگر تازه کار باشید. یکی از راه‌های شروع کار در اینستاگرام، خرید فالوور اینستاگرام است. کاری کی می‌تواند پی ریزی خوبی برای شروع کسب و کارتان باشد. در این مقاله به بررسی این مسئله خواهیم پرداخت که چرا باید فالوو اینستاگرام بخرید و اصلا خرید فالوور اینستاگرام چه مزیتی دارد.


چرا باید فالوور اینستاگرام بخریم؟


وقتی صحبت از خرید فالوور اینستاگرام باشد، اولین توصیه ما این است که مطمئن شوید فالوور واقعی می‌خرید. خرید فالوور واقعی اینستاگرام نه تنها برای تازه کارها، بلکه برای افرادی که قصد تقویت صفحه خود را دارند، واقعا کاربردی است. فالوور بیشتر در اینستاگرام، به معنی قرار گرفتن در معرض دید مشتری یا مخاطبین بالقوه است. مشتری یا مخاطب بالقوه کسی است که محتوا یا برند شما را دوست دارد، اما هنوز آن را در اینستاگرام پیدا نکرده و نمی‌شناسد. خرید فالوور اینستاگرام به شما این اجازه را می‌دهد تا این مشتریان و مخاطبین را پیدا کنید.


صفر تا صد خرید فالوور اینستاگرام


6 دلیل برای اینکه فالوور اینستاگرام بخریم


گفتیم که چرا باید به خرید فالوور اینستاگرام فکر کنیم؛ حالا کمی ریزتر می‌شویم تا دلایل خرید فالوور را بهتر بشناسیم و بتوانیم بهتر برای خود هدف گذاری کنیم.


شروعی طوفانی


اگر کسب و کار کوچکی داشته باشید، یا صفحه خود را تازه راه اندازی کرده باشید، احتمالا با این مشکل رو به رو خواهید شد که محتوای شما، اصلا دیده نمی‌شود. آخرین آمار از تعداد کاربران فعال اینستاگرام نشان می‌دهد این شبکه اجتماعی چیزی حدود یک میلیارد جمعیت دارد. دیده شدن در چنین جمعی واقعا سخت است. خرید فالوور اینستاگرام به شما کمک می‌کند تا فرصت دیده شدن را به دست بیاورید.


حضور فعال‌تری داشته باشید


برندها، کمپانی‌ها و صفحات شخصی که از اینستاگرام کسب درآمد می‌کنند، رقبای خیلی زیادی دارند که باید همیشه یک قدم از آنها جلوتر باشند. یکی از راه‌هایی که می‌توان برای رقابت با دیگر صفحات و برندها استفاده کرد، خرید فالوور اینستاگرام است. با خرید فالوور می‌تواند حضوری پر رنگ‌تر نسبت به رقبای خود داشته باشید.


فالوور‌های فالوورها شما را می‌بینند!


آن اول وقتی تاکید می‌کردیم که مطمئن شوید فالوور حقیقی می‌خرید، به این دلیل بود. وقتی فالوورهایی که برای صفحه خود در اینستاگرام می‌خرید، حقیقی باشند، فقط آنها را به دست نیاورده‌اید؛ بلکه فالوورهای دنبال کنندگان شما نیز، صفحه شما را خواهند دید و اگر با سلیقه و ارش‌هایشان هم راستا باشد، شما را دنبال خواهند کرد. همه این اتفاق البته، به لطف الگوریتم اینستاگرام رخ می‌دهد. وقتی فالوور شما پستی را لایک می‌کند، احتماش بسار زیاد خواهد بود که این پست برای افراد در ارتباط با فالوور شما نیز به نمایش در بیاید.


بازدیدهای وبسایت شما نیز بالا می‌روند


اگر از آن دسته از صفحاتی هستید که سایت هم دارید؛ خبر خوب برای شما این است که با خرید فالوور حقیقی اینستاگرام می‌توانید با یک تیر دو نشان بزنید و علاوه بر رونق بخشیدن به صفحه اینستاگرام، به سایت خود نیز جانی دوباره ببخشید. خوشبختانه بخت با شما یار است و اینستاگرام به شما اجازه می‌دهد لینک سایت خود را در بیو بگذارید با اگر به تعداد کافی فالوور داشته باشید می‌توانید استوری‌های خودتان را به سایتتان لینک بدهید.


افزایش اعتبار


یکی از مهم‌ترین چیزهایی که باید به آن دقت کنید، اعتبار شما است. فرض کنید کاربری وارد صفحه شما می‌شود؛ مطالب را چک می‌‌کند و ناگهان چشمانش به تعداد فالوورها و لایک‌های شما می‌افتد! خیلی سریع صفحه را ترک می‌کند چون نسبت به آن حس بی اعتمادی دارد. با خرید فالوورهای حقیقی اینستاگرام، نه تنها تعداد فالوورهای خود را بیشتر می‌کنید، بلکه پست‌های شما بیشتر ویو و لایک می‌خورند و همین اعتبار شما را افزایش می‌دهد.


استراتژی‌های مارکتینگ بیشتری را می‌توانید استفاده کنید


بازاریابی خود مسئله پیچیده‌ای است و نیاز به مشاوره‌های تخصصی دارد؛ اما چه کسی داشتن انتخاب‌های بیشتر را دوست ندارد؟ خرید فالوور اینستاگرام با اعتباری که به صفحه شما می‌بخشد، دایره وسیعی از انتخاب‌ها را در رابطه با مارکتینگ در اختیار شما می‌گذارد که میتواند بازدهی برند و کسب و کار شما را بیشتر کند.


کلام آخر؛ فالوور اینستاگرام بخریم یا نه؟


همانطور که گفتیم شبکه‌های اجتماعی به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی امروزی ما تبدیل شده‌اند. شبکه‌های اجتماعی، شباهت‌های زیادی با جهان حقیقی ما دارند. برای مثال زندگی به اعتبار و سرمایه نیاز دارد که هر دو با کار و تلاش به دست می‌آیند. شبکه‌های اجتماعی نیز، از این قاعده مستثنی نیستند البته با اندکی تفاوت! سرمایه و اعتبار در شبکه‌های اجتماعی تعداد افرادی است که شما را دنبال می‌کنند، محتوای شما را به اشتراک می‌گذارند و سعی می‌کنند از شما حمایت کنند. خرید فالوور اینستاگرام به منزله جمع آوری سرمایه اولیه برای شما است. پس اگر تازه کار هستید یا می‌خواهید جانی دوباره به کسب و کار خود ببخشید، پیشنهاد می‌کنیم که خرید فالوور اینستاگرام را در برنامه کاری خود قرار دهید.

×

همکاران ما پاسخگو خواهند بود

نیاز به مشاوره دارید؟

021-91016097

پیگیری سفارش

وضعیت سفارشات خود را مشاهده کنید.