معرفی قابلیت های اینستاگرام

معرفی قابلیت های اینستاگرام

اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی بزرگ می باشد که میلیون ها کاربر در حال استفاده از آن می باشند. به طور خلاصه، کاربران می توانند عکس ها و ویدئو های خود را با دیگران به اشتراک بگذارند، افراد دیگر را دنبال و پست های دیگران را لایک و برای آن ها دیدگاه ارسال کنند.


فالوور چیست


فالوور ها و یا دنبال کنندگان، افرادی در اینستاگرام هستند که با شما آشنایی دارند و یا به عکس ها و ویدئو های شما علاقمند هستند. هرچقدر دنبال کنندگان بیشتری داشته باشید، اعتبار پیج شما در اینستاگرام نیز به همان اندازه افزایش خواهد یافت. اکثر افراد که در این شبکه اجتماعی در حال فعالیت هستند، به دنبال افزایش دنبال کنندگان خود هستند.


لایک و دیدگاه چیست


همه پست ها که شامل عکس ها و ویدئو های در اینستاگرام است، قابلیت لایک و دیدگاه دارند. این به آن معنی است که افراد دیگر که به آن پست علاقمند هستند می توانند آن را لایک و یا دیدگاه خود را به اشتراک بگذارند. با استفاده از این بخش، افراد می توانند با دیگران تعامل داشته باشند.


یکی از بخش های مهم که به اعتبار صفحه شما اضافه می کند، میزان لایک پست های شما می باشد. هر چقدر میزان لایک و یا تعامل کاربران دیگر با شما بیشتر باشد، پیج شما از اعتبار بیشتری را به خود جذب می کند. لایک ها در واقع علاقمندی کاربران دیگر به پست ها که شامل عکس ها و ویدئو ها هستند، می باشد.


استوری چیست


استوری بخش جدایی ناپذیری از اینستاگرام است. با استفاده از این قابلیت، افراد قادر خواهند بود تا برای ۲۴ ساعت، یک عکس و یا ویدئو را به اشتراک بگذارند. گاها پیش آمده است که شما بخواهید یک متن، عکس و یا ویدئو را به صورت موقت به اشتراک بگذارید. از آنجایی که پست ها قابلیت دائمی دارند و شما نمی توانید آن ها را برای مدت زمان خاصی به نمایش بگذارید، استوری می تواند این کار را برای شما انجام دهد.


لایو اینستاگرام چیست


لایو در اینستاگرام، به معنی زنده است. ارتباط تصویری زنده با افراد دیگر که می توانند دنبال کنندگان شما باشند. با این قابلیت می توانید یک ارتباط زنده بین خود و افراد دیگر در شبکه اجتماعی اینستاگرام ایجاد کنید و دیدگاه های خود را به اشتراک بگذارید. همچنین این قابلیت وجود دارد تا افراد دیگر را به لایو خود دعوت کرده و چند لایو را با هم ادغام کنید.


هشتگ چیست


هشتگ ها در واقع موضوعاتی هستند که شما برای پست های خود در نظر می گیرید. به عنوان مثال شما در موضوع یک فیلم خاص، پستی را به اشتراک می گذارید. شما می خواهید که این پست برای عموم کاربران اینستاگرام به اشتراک گذاشته شود، حتی کسانی که دنبال کننده شما نیستند. برای انجام این عمل شما نیاز دارید تا از هشتگ ها استفاده کنید. کاربران دیگر با جستجو در هشتگ های مورد نظر خود می توانند پست های شما و در کل همه پست های مربوط به آن هشتگ را مشاهده کنند.


اکسپلورر اینستاگرام چیست


این بخش به صورت مفصل در مطلبی دیگر توضیح داده شده است که می توانید در اکسپلورر اینستاگرام چیست مشاهده کنید. به طور کلی، اکسپلورر فضایی است که می توانید به صورت جهانی همه پست های مهم و دارای رتبه بالا که توسط افراد دیگر تشخیص داده می شوند را مشاهده کنید.


معرفی قابلیت های اینستاگرام<br />


چگونه فالوور های خود را افزایش دهیم


همانطور که گفته شد، هرچقدر میزان فالوور های شما بیشتر باشد، اعتبار پیج شما نیز بیشتر خواهد بود. اما چه کاری باید انجام دهیم تا تعداد دنبال کنندگان پیج را افزایش دهیم.


افزایش فعالیت


شما با افزایش فعالیت در اینستاگرام و ایجاد تعامل با دیگران می توانید به راحتی میزان دنبال کنندگان خود را افزایش دهید. این تعامل می تواند با لایک کردن و ارسال دیدگاه برای دیگران ایجاد شود. فعالیت های دیگر می تواند شامل به اشتراک گذاری عکس ها و ویدئو های جذاب باشد. کاربران در اینستاگرام، پست های شما را دیده و با آن تعامل برقرار می کنند و اگر مورد علاقه آن ها باشد، شما را دنبال خواهند کرد.


اشتراک گذاری


عکس ها و ویدئو های جذاب ایجاد و در پیج خود به اشتراک بگذارید. همانطور که می دانید، بخش اصلی اینستاگرام، پست ها هستند. شما با ایجاد پست های جذاب که می تواند عکس ها و ویدئو های مختلفی در زمینه های مختلف آموزشی و یا علمی و غیره باشد، می توانید تعداد دنبال کنندگان خود را افزایش دهید.


خرید فالوور


یکی از آسان ترین روش های افزایش دنبال کننده، خرید فالوور می باشد. در صورتی که وقت کافی برای فعالیت در اینستاگرام ندارید، می توانید در ابتدا به میزان دلخواه خود فالوور خریداری کنید. این فالوور های به سرعت به پیج شما اضافه خواهند شد و باعث افزایش اعتبار صفحه شما می شوند.


استفاده از ربات ها


ربات ها به صورت واقعی بر روی صفحه شما فعالیت می کنند. آن ها آنقدر هوشمند هستند که به راحتی می توانند با دیگران تعامل برقرار کنند. ربات ها به صورت خودکار پست ها و ویدئو های دیگران را لایک و برای آن ها دیدگاه ارسال می کنند. افراد مختلف را دنبال و باعث جذب آن ها به صفحه شما می شوند. برخی از آن ها قابلیت مشاهده استوری را نیز دارند. شما با در نظر گرفتن هدف های مختلف که می تواند صفحه های محبوب و یا هشتگ های قوی باشد به ربات دستور می دهید تا در آن هدف ها فعالیت و فالوور جذب کند.


نتیجه گیری


شبکه اجتماعی اینستاگرام شامل میلیون ها کاربر از کشور های مختلف و با سبک زندگی و علایق مختلف است. اگر که می خواهید کسب و کار خود را در شبکه های اجتماعی محبوب کنید، می توانید از همین حالا به فعالیت در اینستاگرام بپردازید. فعال بودن در اینستاگرام وقت زیادی نیاز دارد. از همین رو اگر وقت کافی برای مدیریت پیج خود در اینستاگرام را ندارید، می توانید فالوور خریداری کنید و یا مدیریت صفحه خود را به وب سایت های دیگر که در این زمینه فعالیت می کنند، بسپارید.

اخبار های مرتبط

فالوور واقعی لایک زن چه کاری انجام می‌دهد

فالوور واقعی لایک زن چه کاری انجام می‌دهد

داشتن صفحه‌ای پر از تعاملات اجتماعی، با تعداد لایک‌ها و کامنت‌های فراوان، امروزه رویای هر کسی است که

روش های افزایش فالوور اینستاگرام

روش های افزایش فالوور اینستاگرام

فضای مجازی و بخصوص شبکه های اجتماعی، امروزه بسیار در عموم مردم محبوب شده اند. اکثر افرادی که در زندگ

فعالیت در اینستاگرام چه اهمیتی دارد

فعالیت در اینستاگرام چه اهمیتی دارد

در جامعه کنونی ما افراد زیادی هستند که در زمینه های مختلف، علاقه های مختلفی دارند.

ربات اینستاگرام چیست

ربات اینستاگرام چیست

ربات های اینستاگرام، نرم افزار هایی هستند که به صورت خودکار بر روی پیج شما فعالیت می کنند.

اینفلوئنسر کیست و چه تاثیری در جامعه دارد

اینفلوئنسر کیست و چه تاثیری در جامعه دارد

اگر اهل فضای مجازی به ویژه اینستاگرام باشید احتمالا کلماتی مثل " اینفلوئنسر" یا " شاخ مجازی" بارها ب

فالوور فوری اینستاگرام چیست

فالوور فوری اینستاگرام چیست

حتما تا به حال به صفحاتی در اینستاگرام برخورده‌اید که با وجود اینکه زمان طولانی از افتتاحشان نمی‌گذر

بهترین سایت برای خرید فالوور فعال اینستاگرام

بهترین سایت برای خرید فالوور فعال اینستاگرام

اینستاگرام محبوب‌ترین شبکه اجتماعی در بین ایرانیان است. خرید فالوور یکی از رایج‌ترین شیوه‌های پیشرفت

اهمیت خرید فالوور ایرانی برای اینستاگرام

اهمیت خرید فالوور ایرانی برای اینستاگرام

داشتن تعداد زیادی فالوور در شبکه‌های اجتماعی و به ویژه اینستاگرام برای جذب مخاطب جدید بسیار مهم است.

×

همکاران ما پاسخگو خواهند بود

نیاز به مشاوره دارید؟

021-91016097

پیگیری سفارش

وضعیت سفارشات خود را مشاهده کنید.