فالوور فوری اینستاگرام چیست

فالوور فوری اینستاگرام چیست

حتما تا به حال به صفحاتی در اینستاگرام برخورده‌اید که با وجود اینکه زمان طولانی از افتتاحشان نمی‌گذرد، و البته با وجود پست‌های اندکی که گذاشته‌اند، و البته‌ی البته، با وجود این‌که اصلا افراد معروف، سلبریتی، افراد سرشناس سیاسی یا آدم‌های بسیار پولداری نیستند، اما تعداد فالورهایشان از شما که سال‌ها است که صفحه‌اتان را بازکرده‌اید و پست های متعددی می‌گذارید بسیار بیشتر است. اما چگونه؟


حتما با خود فکر کرده‌اید که این کاربرها با این تعداد بالای فالوور، حتما از جایگاه اجتماعی بالایی برخوردارند، یا حتما افرادی هستند که دوستان بسیاری دارند. راز این افراد چیست؟
با ما همراه باشید.


اینستاگرام و فالورهایش


اینستاگرام، اپلیکیشنی است که تنها باید برای عاشقان عکس‌ها و ویدئوها جذاب باشد، اما اشتباه می‌کنید. امروزه، از کودک 5 ساله که هنوز یک دوربین را از نزدیک لمس نکرده‌ است، تا مرد و زن 70 ساله که سوشیال مدیاهای دیگر برایشان هیچ جذابیتی ندارد، و البته از آن سر در نمی‌آورند، یک صفحه در اینستاگرام دارند. حتی اگر پستی هم نگذارند، اما حتما پست‌های زیادی را می‌خوانند و لایک می‌کنند. قطعا برای شما هم پیش آمده که مادربزرگ یا پدربزرگتان، بپرسند که آیا فلان پست را در اینستاگرام دیده‌اید؟
راز جذابیت این پلتفرم محبوب اجتماعی چیست؟


فالوور فوری اینستاگرام چیست


آنچه بیش از همه این اپ را محبوب کرده است، خدمات زیر پوستی ‌است که اینستاگرام به شما ارائه می‌دهد و بسیاری از تصورات افراد جامعه را تحت‌الشعاع قرار داده است. حالا شما میزان جایگاه اجتماعی هر فرد را بر اساس تعداد فالوورهایش می‌سنجید و قدرت کلام یک فرد را بر اساس تعداد لایک‌هایش محاسبه می‌کنید.


افراد سرشناس بیشتر وقت خود را پشت این تربیون همگانی می‌گذرانند و حتی افرادی که سابق بر این، خیلی در متن اخبار نبوده‌اند، اکنون خبرگزاری خود را تاسیس کرده‌اند و برای هر رویدادی که در جامعه اتفاق می‌افتد، از همین تربیون نظرات خود را اعلام می‌کنند. اما همه چیز تنها به همین‌جا ختم نمی‌شود، اکنون وقت آن است تا ببینند که چند نفر برای آن‌ها دست می زنند و آن‌ها را تشویق می‌کنند. قطعا فردی که بیشتر تشویق‌ها را از آن خود کند، بیشتر توجهات به سمت او جلب می‌شود. و یک چراغ در ذهن بیننده روشن می شود: او آدم معروف و محبوبی است.


اما آیا به نظر شما، یک بازیگر، یک فرد سیاسی سرشناس، یک برند فروش پوشاک، یا یک اینفلوئنسر که تا پنج سال پیش تعداد دوستانش به تعداد انگشتان یک دست نمی‌رسید، دقیقا همین مقدار که می‌بینید فالوور دارند؟ راز موفقیت آن‌ها چیست؟


خرید فالوور


بله! درست متوجه شدید! این افراد، به خودی خود محبوب نیستند، یا اگر هستند، به این میزان طرفدار پروپاقرص ندارند. آن‌ها به بعضی افراد پول می‌دهند تا بیایند و سیاهی لشگر طرفداران آنان باشند. اما چگونه؟ یعنی به تک تک این یک میلیون نفر- مثلا- پول داده‌اند؟ خیر!


خرید فالوور، راحت‌تر از آن چیزی است که تصور می‌کنید. برخی شرکت‌های خدماتی هستند که به راحتی و با هزینه‌های کم، این کار را برای شما انجام می‌دهند. شما مبلغی به آن‌ها می‌دهید، بعد پشت سیستم خود می‌نشینید و شاهد این هستید که در عرض چند وقت، بسته به قراردادتان، یکی یکی و د‌ه‌تا ده‌تا به تعداد فالوورهایتان افزوده می‌شود. به همین راحتی شما نیز در زمره‌ی آدم‌های معروف قرار گرفته‌اید.


اما خرید فالوور، جذاب‌تر از آن چیزی است که الان خواندید. خرید فالوور نیز مانند هر خرید دیگری، انواع مختلفی دارد. فالوور‌های واقعی، ایرانی، فیک، فوری و... از انواع این خریدتان محسوب می‌شود که بر اساس نیازتان می‌توانید آن را انجام دهید. ما در این مقاله، تنها به بررسی یکی از این اقلام، یعنی فالوور فوری، خواهیم پرداخت. این شما و این فالوورهای فوری‌اتان


فالوور فوری اینستاگرام چیست


خرید فالوور فوری اینستاگرام


فالوور فوری به این معناست که تعداد فالوورهایتان، در کمترین زمان ممکن به حد نصابی که خودتان خواسته‌اید برسد. ارسال سریع فالوورها به صفحه‌ی شما تنها چند دقیقه بعد از اینکه سفارش شما در سیستم ثبت شد انجام می‌شود. تصور کنید که 200 فالوور در عرض تنها نیم ساعت صفحه‌ی شما را دنبال کنند. به همین سادگی!
اما برای خرید فالوور فوری باید نکاتی را از نظر بگذرانید:
اینستاگرام، مانند هر سرزمین دیگری، قوانین مختص به خود را دارد که هر ازگاهی آن‌ها را تغییر می‌دهد. بر اساس الگوریتم‌هایی که الان در اینستاگرام وجود دارد، چنانچه به یک‌باره تعداد فالوورهای شما بالا برود، یعنی شما از راه‌های غیر قانونی اقدام به افزایش آن‌ها داشته‌اید، به همین دلیل شما خاطی شناخته شده‌اید و باید مجازات شوید. یعنی صفحه‌ی شما به حالت تعلیق درمی‌آید. به این ترتیب، شما نه تنها سود نکرده‌اید، بلکه دچار زیان هم شده‌اید.
اما عجله نکنید، برای این جلوگیری از این اتفاق هم ما راهکارهای زیادی داریم که به شما پیشنهاد می‌دهیم. یکی از این راهکارها این است که سعی کنید تا تعداد فالوررهایتان به یکباره زیاد نشود. مثلا در عرض 24 ساعت این کار را انجام دهید. به همین دلیل الگوریتم اینستاگرام را فریب داده‌اید.


راهکار دیگری که می‌توانیم به شما پیشنهاد کنیم این است که بسته‌ای که سفارش می‌دهید، حاوی فالوورهای فوری و البته واقعی باشند. اگر فالوورهایتان واقعی باشند، اینستاگرام دیگر اعتراضی به افزایش یکباره آن‌ها ندارد و شما به راحتی می‌توانید به ادامه‌ی روند کار خود بپردازید. ضمن این‌که خرید فالوور واقعی به شا کمک می‌کند که نه تنها به سرعت، جایگاه صفحه‌اتان را بالا ببرید، بلکه اگر محتوای صفحه‌اتان جذاب باشد، آنها به فالوورهای همیشگی‌اتان تبدیل شوند و البته بسیاری از پست‌هایتان لایک شود. کامنت‌های بیشتری نصیبتان شود، در نتیجه رتبه‌ی انگیجمنتتان بالا برود و اینستاگرام، شما را در صفحه‌ی فید خود به دیگران معرفی کند!


اما توجه کنید که لازمه‌ی این امر این است که صفحه‌ی شما در حالت پرایویت نباشد و ابتدا صفحه ی خود را به حالت پابلیک تغییر دهید.
این یکی از راه‌هایی است که به وسیله‌ی آن می‌توانید هم تبدیل به اینفلوئنسر شوید و کسب درآمد کنید، هم اگر صاحب برندی هستید محصولاتتان را بهتر بفروشید، اگر سلبریتی هستید یا به خودی خود فالوورهای بالایی دارید، باز هم بتوانید جای پای خود را در اینستاگرام محکم‌تر نمایید و مطمئن باشید که محبوبیتان آن‌طور که خودتان می‌خواهید افزایش می یابد. برای صعود به قله‌های محبوبیت و معروفیت، این مطمئن‌ترین راه است. تردید جایز نیست!

اخبار های مرتبط

فالوور واقعی لایک زن چه کاری انجام می‌دهد

فالوور واقعی لایک زن چه کاری انجام می‌دهد

داشتن صفحه‌ای پر از تعاملات اجتماعی، با تعداد لایک‌ها و کامنت‌های فراوان، امروزه رویای هر کسی است که

روش های افزایش فالوور اینستاگرام

روش های افزایش فالوور اینستاگرام

فضای مجازی و بخصوص شبکه های اجتماعی، امروزه بسیار در عموم مردم محبوب شده اند. اکثر افرادی که در زندگ

معرفی قابلیت های اینستاگرام

معرفی قابلیت های اینستاگرام

اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی بزرگ می باشد که میلیون ها کاربر در حال استفاده از آن می باشند.

فعالیت در اینستاگرام چه اهمیتی دارد

فعالیت در اینستاگرام چه اهمیتی دارد

در جامعه کنونی ما افراد زیادی هستند که در زمینه های مختلف، علاقه های مختلفی دارند.

ربات اینستاگرام چیست

ربات اینستاگرام چیست

ربات های اینستاگرام، نرم افزار هایی هستند که به صورت خودکار بر روی پیج شما فعالیت می کنند.

اینفلوئنسر کیست و چه تاثیری در جامعه دارد

اینفلوئنسر کیست و چه تاثیری در جامعه دارد

اگر اهل فضای مجازی به ویژه اینستاگرام باشید احتمالا کلماتی مثل " اینفلوئنسر" یا " شاخ مجازی" بارها ب

بهترین سایت برای خرید فالوور فعال اینستاگرام

بهترین سایت برای خرید فالوور فعال اینستاگرام

اینستاگرام محبوب‌ترین شبکه اجتماعی در بین ایرانیان است. خرید فالوور یکی از رایج‌ترین شیوه‌های پیشرفت

اهمیت خرید فالوور ایرانی برای اینستاگرام

اهمیت خرید فالوور ایرانی برای اینستاگرام

داشتن تعداد زیادی فالوور در شبکه‌های اجتماعی و به ویژه اینستاگرام برای جذب مخاطب جدید بسیار مهم است.

×

همکاران ما پاسخگو خواهند بود

نیاز به مشاوره دارید؟

021-91016097

پیگیری سفارش

وضعیت سفارشات خود را مشاهده کنید.