ربات اینستاگرام چیست

ربات اینستاگرام چیست

ربات های اینستاگرام، نرم افزار هایی هستند که به صورت خودکار بر روی پیج شما فعالیت می کنند. آنها به صورت خودکار پست های دیگر افراد را مشاهده، لایک و حتی می توانند دیدگاه های مثبت ارسال کنند. ربات های جدید بسیار هوشمند هستند، برخی از آن ها این قابلیت را دارند که استوری دیگران را مشاهده کنند.


چه زمانی از ربات استفاده کنیم


استراتژی های زیادی در استفاده از ربات ها وجود دارد که همه آن ها به نوع فعالیت و هدف شما بستگی دارند. اگر به تازگی پیج اینستاگرام خود را ایجاد کرده اید، در ابتدا باید مقدار مناسبی فالوور اینستاگرام را خریداری کنید. فالوور های خریداری شده باعث افزایش اعتبار پیج شما می شوند. همانطور که می دانید، افراد زیادی در اینستاگرام فعالیت می کنند و حاضر نیستند صفحاتی را دنبال کنند، که از اعتبار کمی برخوردار باشند.


دنبال کنندگان در اینستاگرام، برای افزایش اعتبار صفحه شما حائز اهمیت هستند و باعث می شوند تا افراد دیگر به صفحه شما اعتماد کنند. البته این همه ماجرا نیست، شما پس از مدتی نیازمند تولید محتوی هستید تا بتوانید دنبال کنندگان بیشتری را جذب کنید. در هر زمان می توانید از طریق وب سایت خرید فالوور اینستاگرام، نیازمندی های خود را برطرف کنید.


چرا باید از ربات استفاده کنم


شرایط به طوری پیش می رود که افراد وقت زیادی برای صرف کردن در اینستاگرام ندارند. اگر که به دنبال نتیجه قابل قبول باشید، باید مدت زمان مناسبی را به طور مستمر در این شبکه اجتماعی فعال باشید. افرادی هستند که می توانند، صفحه شما را مدیریت کرده و مطالب جذابی راجع که کسب و کار شما به اشتراک بگذارند. در این میان، ربات ها نیز میتوانند به شما در رسیدن به هدف مورد نظرتان کمک کنند. شما می توانید هدف های خود را که می تواند صفحات دیگر، هشتگ ها و حتی لوکیشن های مختلف باشد را در نظر بگیرید تا ربات در هدف های شما به دنبال جذب فالوور و ایجاد تعامل با افراد دیگر باشد. ربات ها این قابلیت را دارند که پست های دیگران را لایک و حتی دیدگاه ارسال کنند، در نتیجه اگر وقت کافی برای مدیریت پیج اینستاگرام خود ندارید، می توانید به راحتی از یک ربات استفاده کرده و زمان خود را مدیریت کنید. برای خرید ربات نیز می توانید از طریق وب سایت خرید فالوور اینستاگرام اقدام کنید.


نکاتی در استفاده از ربات ها


همانطور که می دانید ربات ها انسان های واقعی نیستند. آن ها از دستورات شما در جهت بهبود پیج اینستاگرام مورد نظر، پیروی می کنند. آن ها نمی دانند که چه کاری در حال انجام است و از نتیجه آن با خبر نیستند. با این توضیحات، حتما متوجه شده اید که شما باید تنظیمات مربوط به ربات ها را انجام دهید. اما این توضیحات نیازمند نکاتی هستند که به شما یادآور می شویم.  • در ابتدای فعالیت ربات، از افزایش فعالیت های نظیر لایک و دیدگاه، پرهیز کنید.

  • هدف های قوی شامل پیج ها و هشتگ ها را برای ربات در نظر بگیرید.

  • در صورت بلاک شدن پیج، از فعال کردن دوباره ربات در فاصله زمانی کوتاه پرهیز کنید.

  • از ایجاد هدف های زیاد و ضعیف که فعالیت ربات را تضعیف می کنند، پرهیز کنید.

  • همیشه فعالیت ربات های خود را مدیریت کرده تا به بیشترین بازدهی دست پیدا کنید.

  • فعالیت ربات ها را در ساعتی از شبانه روز قرار دهید و از تغییر آن پرهیز کنید.

  • از فعالیت ربات و خودتان به صورت همزمان پرهیز کنید.


ربات اینستاگرام چیست


چه زمان می توان فعالیت ربات ها را افزایش داد


همانطور که پیش تر برای شما توضیح داده شد، در ابتدا باید فعالیت ربات را در کمترین حالت خود قرار دهید تا از بلاک شدن پیج خود جلوگیری کنید. می توانید به جهت عادی سازی رفتار ربات، هر روز به میزان مناسبی به تعداد لایک ها و دیدگاه هایی که ربات به صورت خودکار در هر روز انجام می دهد، اضافه کنید. باید توجه داشته باشید که در افزایش فعالیت های ربات عجله نکنید. اینستاگرام از الگوریتم های متفاوتی به جهت شناسایی ربات ها استفاده می کند و مدام در حال بروزرسانی این بخش می باشد.


چه هدف هایی را در نظر بگیریم


پیج ها و هشتگ های بسیاری در اینستاگرام وجود دارند که از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند. موضوع مهمی که باید در نظر بگیرید این است که هدف شما قرار است در چه زمینه ای باشد. به طور مثال، کسب و کار شما می تواند در صنایع مختلف از جمله رستوران باشد، پس باید به دنبال هدف هایی باشید که در زمینه رستوران فعالیت می کنند. بسیار حائز اهمیت است که کیفیت هدف های خود را بسنجید، زیرا ممکن است هدف شما باعث تضعیف ربات شده و در نتیجه بازدهی مورد نظر خود را به دست نیاورید.


هدف های می توانند شامل صفحات و هشتگ های قوی موجود در اینستاگرام باشند. نکته بسیار مهم این است که پست های موجود در صفحات انتخاب شده، دارای لایک ها و دیدگاه های قابل قبولی باشند. بسیاری از صفحات هستند که تعداد دنبال کنندگان زیادی دارند، اما تعداد لایک ها و دیدگاه های پست های آنها بسیار ضعیف است و این نشان دهنده تعامل کم دنبال کنندگان با آن صفحه می باشد.


بهترین زمان برای فعالیت ربات


این زمان کاملا بستگی به منطقه زمانی شما دارد. در صورتی که فعالیت پیج شما به زبان فارسی و منطقه فعالیت شما ایران است، باید زمان فعالیت ربات را نیز به همین منطقه زمانی تغییر دهید. به طول مثال می توانید ساعت فعالیت ربات را بین ۹ صبح الی ۱۲ ظهر در نظر بگیرید. ربات مورد نظر شما هر روز در زمان مشخص شده به طور منظم فعالیت خود را شروع کرده و در ساعت پایانی فعالیت خود را به اتمام می رساند. این نکته بسیار مهم است که از فعالیت دائم و به صورت شبانه روزی ربات بر روی پیج خود جلوگیری کنید.


همین حالا ربات خود را سفارش دهید


ما در وب سایت خرید فالوور اینستاگرام، همیشه آمادگی این را داریم که به شما در استفاده از ربات ها و چگونگی فعالیت آن ها، با شما همراه شویم. شما می توانید به صورت رایگان با ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان در جهت بهبود پیج اینستاگرام خود استفاده کنید.

اخبار های مرتبط

فالوور واقعی لایک زن چه کاری انجام می‌دهد

فالوور واقعی لایک زن چه کاری انجام می‌دهد

داشتن صفحه‌ای پر از تعاملات اجتماعی، با تعداد لایک‌ها و کامنت‌های فراوان، امروزه رویای هر کسی است که

روش های افزایش فالوور اینستاگرام

روش های افزایش فالوور اینستاگرام

فضای مجازی و بخصوص شبکه های اجتماعی، امروزه بسیار در عموم مردم محبوب شده اند. اکثر افرادی که در زندگ

معرفی قابلیت های اینستاگرام

معرفی قابلیت های اینستاگرام

اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی بزرگ می باشد که میلیون ها کاربر در حال استفاده از آن می باشند.

فعالیت در اینستاگرام چه اهمیتی دارد

فعالیت در اینستاگرام چه اهمیتی دارد

در جامعه کنونی ما افراد زیادی هستند که در زمینه های مختلف، علاقه های مختلفی دارند.

اینفلوئنسر کیست و چه تاثیری در جامعه دارد

اینفلوئنسر کیست و چه تاثیری در جامعه دارد

اگر اهل فضای مجازی به ویژه اینستاگرام باشید احتمالا کلماتی مثل " اینفلوئنسر" یا " شاخ مجازی" بارها ب

فالوور فوری اینستاگرام چیست

فالوور فوری اینستاگرام چیست

حتما تا به حال به صفحاتی در اینستاگرام برخورده‌اید که با وجود اینکه زمان طولانی از افتتاحشان نمی‌گذر

بهترین سایت برای خرید فالوور فعال اینستاگرام

بهترین سایت برای خرید فالوور فعال اینستاگرام

اینستاگرام محبوب‌ترین شبکه اجتماعی در بین ایرانیان است. خرید فالوور یکی از رایج‌ترین شیوه‌های پیشرفت

اهمیت خرید فالوور ایرانی برای اینستاگرام

اهمیت خرید فالوور ایرانی برای اینستاگرام

داشتن تعداد زیادی فالوور در شبکه‌های اجتماعی و به ویژه اینستاگرام برای جذب مخاطب جدید بسیار مهم است.

×

همکاران ما پاسخگو خواهند بود

نیاز به مشاوره دارید؟

021-91016097

پیگیری سفارش

وضعیت سفارشات خود را مشاهده کنید.