اکسپلور اینستاگرام چیست

اکسپلور اینستاگرام چیست

اکسپلور اینستاگرام یکی از بخش های جذاب این شبکه اجتماعی است که شما را قادر می سازد تا به صورت جهانی عکس ها و ویدئو های دیگران را در هر شرایطی ببینید. این به آن معنی است که حتی اگر آن ها را فالوو نکرده باشید، می توانید به دیدن آن ها بپردازید. عکس ها و ویدئو های نمایش داده شده برای افراد مختلف متفاوت است و بر اساس الگوریتم های مختلف اینستاگرام به شما نمایش داده می شود. اینستاگرام بر اساس لایک ها و دیدگاه های شما بر روی عکس ها و ویدئو های دیگران که به آن ها علاقه داشتید، به شما پست های مرتبط را به نمایش می گذارد.


چگونه عکس هایم را در اکسپلور به نمایش بگذارم


این بخش از اینستاگرام بسیار هوشمند است و هیچ کس دخالتی در انتخاب پست ها ندارد. الگوریتم های مختلف اینستاگرام، پست های مرتبط را بر اساس شرایط خاصی انتخاب و به شما نمایش می دهند. هرچند مشخص نیست که این الگوریتم ها از چه شرایطی پیروی می کنند، اما می توان آنها را با چند موضوع مرتبط دانست که در زیر به آنها می پردازیم.


افرادی که شما دنبال می کنید


بله، افرادی که شما دنبال می کنید، بسیار در این موضوع دخیل هستند. شما با دنبال کنندگان افراد دیگر به اینستاگرام نمایش می دهید که علاقه مند به موضوع خاصی هستید.


پست هایی که لایک می کنید


عکس ها و ویدئو هایی که با آنها تعامل برقرار می کنید، بسیار برای اینستاگرام مهم هستند. در واقع با لایک پست های دیگران این امکان را به اینستاگرام می دهید تا بر اساس تعامل شما با پست های دیگران، عکس ها و ویدئو های دیگر را به شما نمایش دهد.


اکسپلور اینستاگرام چیست


پست هایی که بسیار جذاب هستند


همانطور که می دانید، افراد زیادی در اینستاگرام فعالیت می کنند. افرادی عکس ها و ویدئو های جذاب خود را به اشتراک گذاشته و افراد دیگری با آن ها تعامل برقرار می کنند. هرچقدر تعداد تعامل کاربران با یک پست بیشتر باشد، آن پست از نظر اینستاگرام، جذاب است و به همین دلیل اینستاگرام آن را به افراد بیشتری در اکسپلور به نمایش می گذارد.


روش های موثر در ایجاد محتوی جذاب


حال به بررسی روش های مختلف برای ایجاد محتوی جذاب می پردازیم که بسیار در به نمایش گذاشتن پست های شما در اکسپلور اینستاگرام مفید هستند.


از عکس های با کیفیت استفاده کنید


همیشه به یاد داشته باشید که اولین چیز که افراد آن را در اینستاگرام مشاهده می کنند، تصویر پست شما است. اگر که عکس مورد نظر شما از کیفیت خوبی برخوردار نباشد، افراد دیگر با آن تعامل برقرار نمی کنند و در نتیجه بازدهی مورد نظر خود را به دست نمی آورید. برای عکس ها و ویدئو های خود وقت بیشتری صرف کنید. همیشه یادتان باشد که تعداد پست های کم و با کیفیت خیلی بیشتر از تعداد پست های زیاد و بدون کیفیت تاثیر گذار هستند.


ارتباط محتوی با عکس و یا ویدئو


برای عکس ها و ویدئو های خود توضیحات بنویسید. هرچند این توضیحات نباید حوصله سر بر و زیاد باشد، اما می توانید با مقدار مناسبی توضیحات افراد مختلفی را به خود جذب کنید. توجه کنید که توضیحات نوشته شده باید با عکس و یا ویدئو شما مرتبط باشد.


اکسپلور اینستاگرام چیست


از هشتگ ها استفاده کنید


درست است که افرادی از هشتگ ها استفاده نمی کنند، اما افراد زیاد دیگری هستند که بسیار از هشتگ ها استفاده می کنند. در واقع هشتگ ها بخش جدایی ناپذیری از پست های شما باید باشند. آن ها به شما کمک می کنند تا پست های خود را به افراد بیشتری به نمایش بگذارید. یادتان باشد که از اضافه کردن هشتگ های زیاد و نامربوط به پست خود پرهیز کنید.


در موضوعات جذاب به ایجاد محتوی بپردازید


موضوعات بسیاری هستند که می توانید در آن زمینه فعالیت کنید. بسیار مهم است که بدانید در چه زمینه ای قصد فعالیت دارید. در ابتدا باید موضوعاتی که برای عموم افراد جامعه جذاب هستند پیدا کرده و سپس از بین آن ها موضوعی را انتخاب کنید که خود شما هم به آن علاقه داشته باشید تا بتوانید پست هایی با محتوی های جذاب برای صفحه خود ایجاد کنید.


چرا باید در بخش اکسپلور سرمایه گذاری کنیم


اکسپلور یکی از بخش های مهم به جهت جذب دنبال کنندگان می باشد. شما می توانید با انجام برخی فعالیت هایی که در این مقاله به آنها پرداختیم، به راحتی پست های خود را در بخش اکسپلور به نمایش در بیاورید. هرچند این مهم نیازمند فعالیت درست و مستمر است، اما بسیار بازدهی خوبی در جذب افراد به صفحه شما دارد. در صورتی که وقت کافی برای ایجاد محتوی مناسب را ندارید، می توانید از پکیج های موجود در وب سایت خرید فالوور اینستاگرام استفاده کنید.


در نهایت مخاطب خود را شناسایی کنید


در ابتدا باید بدانید که فعالیت شما قرار است در چه زمینه ای باشد. از فعالیت مستر در زمینه های مختلف و گوناگون پرهیز کرده و همه وقت و تلاش خود را برای یک موضوع خاص و جذاب سرمایه گذاری کنید. اگر چه ممکن است این کار در ابتدا دنبال کنندگان زیادی را جذب نکند، اما مطمئن باشید که پس از مدتی و با انجام فعالیت درست و مستر، بازدهی مورد خود را دریافت خواهید کرد و تعداد دنبال کنندگان و افرادی که با پست های شما تعامل برقرار می کنند، روز به روز افزایش می یابد.


در کنار شما هستیم


اگر که همچنان در مورد فعالیت درست در اینستاگرام نیازمند راهنمایی هستید، می توانید به صورت رایگان با مشاورین ما در خرید فالوور اینستاگرام، ارتباط برقرار کنید و کلیه سوالات خود را پرسیده و به جواب درستی از نجوه فعالیت درست در مورد زمینه مورد نظر خود برسید. همچنین ما همیشه آمادگی داریم تا در به نتیجه رساندن ایده های شما، همکاری کنیم.

اخبار های مرتبط

استراتژی تولید محتوا در اینستاگرام

استراتژی تولید محتوا در اینستاگرام

شبکه‌های اجتماعی هر روزه نقش پر رنگ‌تری در زندگی ما پیدا می‌کنند.

راهنمای قدم به قدم پست کردن محتوا در اینستاگرام

راهنمای قدم به قدم پست کردن محتوا در اینستاگرام

اینستاگرام با بیش از یک میلیارد کاربر فعال در سراسر جهان، یکی از بزرگترین شبکه‌های اجتماعی دنیا است.

هزینه تولید محتوا در اینستاگرام

هزینه تولید محتوا در اینستاگرام

در کنار دیگر خدمات مربوط به شبکه‌های اجتماعی، تولید محتوا از مهمترین آن‌ها است.

تبلیغ در پیج‌های بزرگ اینستاگرام

تبلیغ در پیج‌های بزرگ اینستاگرام

اگر کوچکترین آشنایی و برخوری با اینترنت داشته باشید حتما از اینستاگرام و فعالیت‌های آن باخبرید

تبلیغات اسپانسری چیست

تبلیغات اسپانسری چیست

احتمالا همه عباراتی چون پست اسپانسر شده یا محتوای اسپانسر شده را در سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی مختلف

چگونه در اینستاگرام تبلیغ کنیم

چگونه در اینستاگرام تبلیغ کنیم

اگر صاحب برندی هستید که صفحه‌ی کاربری در اینستاگرام دارد، حتما برایتان جالب است اگر بدانید که می‌توا

تبلیغات در اینستاگرام چیست

تبلیغات در اینستاگرام چیست

تبلیغات در اینستاگرام یکی از مهمترین شیوه‌های جذب فالوور، افزایش فروش و دیده شدن است.

گسترش کسب و کار در اینستاگرام

گسترش کسب و کار در اینستاگرام

در هر روز افراد متفاوتی که هر کدام علاقه مندی های مختلفی دارند، به اینستاگرام اضافه می شوند.

×

همکاران ما پاسخگو خواهند بود

نیاز به مشاوره دارید؟

021-91016097

پیگیری سفارش

وضعیت سفارشات خود را مشاهده کنید.