اهمیت خرید فالوور ایرانی برای اینستاگرام

اهمیت خرید فالوور ایرانی برای اینستاگرام

داشتن تعداد زیادی فالوور در شبکه‌های اجتماعی و به ویژه اینستاگرام برای جذب مخاطب جدید بسیار مهم است. خرید فالوور ایرانی یکی از راهکار‌های مهم برای افزایش فالوور است. مردم به پیج‌هایی که چند هزار یا چند صد هزار فالوور دارند، ساده‌تر اعتماد می‌کنند. بنابراین این پیج ها به سادگی می‌توانند محتوا و محصول خود را به دیگران عرضه کنند. البته روش‌های دیگری هم برای بالا رفتن تعداد فالوور وجود دارد که بسیار هزینه‌بر هستند.


هدف از خرید فالوور ایرانی چیست؟


احتمالا اکثر فالوورهایی که برای پیج خود خریداری می‌کنید، مرتبط با حوزه فعالیت شما نیستند. حالا شاید می‌پرسید که هدف از خرید این تعداد فالوور بی‌ثمر چیست؟ شما با خرید فالوور اینستاگرام، افراد را ترغیب می‌کنید در صفحه شما بمانند و از پست‌ها بازدید کنند.
در حقیقت شما با خرید فالوور از اقشار و گروه‌های مختلف، هدف بزرگتری را دنبال می‌کنید. هدف اصلی جذب فالوور تخصصی است. زمانی که لایک و کامنت پست اینستاگرامی شما افزایش یابد، بیشتر دیده می‌شوید. همچنین در بخش اکسپلورر نیز بیشتر به نمایش در می‌آیید. در صورتی که بتوانید پیج خود را به صفحه اول اکسپلورر برسانید، بخش عمده‌ای از مسیر موفقیت را طی نموده‌اید.
بنابراین خرید فالوور ایرانی اینستاگرام نه تنها بی‌ثمر نیست، بلکه قدمی محکم برای محبوب و معروف شدن صفحه اینستاگرام شماست.


از رقیبان پیشی بگیرید


احتمالا برای شما هم پیش آمده که قصد خرید محصول خاصی از اینستاگرام داشته باشید. به سرعت متوجه می‌شوید که پیج‌های متعددی برای محصول مورد نظر شما وجود وارد. سوال اینجاست که شما از کدام پیج یا صفحه اینستاگرام خرید خود را انجام می‌دهید؟


خریداران معمولا از پیج‌هایی خرید می‌کنند که تعداد پست، فالوور، لایک و کامنت بالاتری داشته‌باشند. چون به نظر می‌رسد که از این پست‌ها بازدید زیادی انجام شده و افراد زیادی از این محصولات خرید و استفاده کرده‌اند. محصولی که بارها مردم آن را خریده‌اند، به احتمال زیاد دارای کیفیت و قیمت مناسبی است. این تحلیلی است که اکثر کاربران اینستاگرام به آن پایبند هستند.


حالا دوباره از خودتان سوال کنید. خرید فالوور ایرانی چه تاثیری روی برند شدن و محبوبیت صفحه اینستاگرام شما دارد؟
شما با خرید فالوور اینستاگرام، در حال سپری کردن مسیر عادی پیشرفت در اینستاگرام هستید. تنها فرق شما با دیگران در سرعت رشد و رسیدن به درآمد است.


تفاوت خرید فالوور ایرانی با فالوور فیک خارجی


خیلی مواقع می‌بینید که پیج‌های ایرانی دارای چند هزار فالوور هستند، اما اکثر آنها خارجی هستند. به سادگی مخاطب پیج شما متوجه می‌شود که این فالوورها فیک هستند و شما قصد فریب آنها را دارید.


در عوض خرید فالوور اینستاگرام ایرانی باعث افزایش تعداد لایک و کامنت واقعی می‌شود. این فالوورهای حقیقی اعتبار صفحه اینستاگرام شما را بالا می‌برد.
فالوورهای خارجی معمولا صفحه شما را فالو می‌کنند اما برای لایک و کامنت با مشکل روبرو می‌شوید. پیجی که فالوور زیاد و تعداد لایک کم داشته باشد، کاملا واضح است که از فالوور فیک استفاده می‌کند. در نتیجه کاربران اینستاگرام علاقه‌ای به پیگیری این صفحات نداشته و به آنها اعتماد نمی‌کنند.


کسب درآمد از صفحات اینستاگرام


میلیون‌ها کاربر ایرانی صفحه اینستاگرام دارند. بسیاری از این افراد علاوه بر صفحه شخصی خود، صاحب یک یا چند پیج کاری نیز هستند. بسیاری از کسب و کارهای سنتی هم به اینستاگرام روی آورده‌اند و از این طریق تعداد مشتری و درآمد خود را بالا برده‌اند.


حتی بسیاری از کسب و کارها فقط در فضای مجازی فعالیت می‌کنند و از این راه سود بسیار خوبی کسب می‌کنند. خرید فالوور ایرانی کمک بسیار زیادی به این کسب و کارهای مجازی می‌کند.


با صرف کمترین هزینه می توانید صاحب صفحه کاری پربازدید خود باشید. برای مثال فردی که در حیطه خرید و فروش مسکن فعالیت دارد را تجسم کنید. بدون هزینه می‌تواند صفحه کاری در اینستاگرام باز کند. تمام آپارتمان‌هایی که برای فروش موجود هستند را در این صفحه ثبت کند. در نهایت با خرید فالوور ایرانی می‌تواند این آپارتمان‌ها را به افراد بسیار زیادی معرفی کند.


فرضا شما صاحب یک رستوران هستید. می‌توانید به راحتی از فضای رستوران، منو، غذاها، کادر آشپزی، مشتری‌ها و... عکس و فیلم تهیه کنید و در صفحه خود آنها را به نمایش بگذارید. سپس فالوور اینستاگرام خریداری کنید تا صفحه شما توسط هزاران بازدید کننده دیده شود. مسلما تعداد قابل توجهی از این بازدیدکننده‌ها تبدیل به مشتری‌های شما خواهند شد.


اهمیت خرید فالوور ایرانی برای اینستاگرام


آیا خرید فالوور اینستاگرام توجیه مالی دارد؟


شاید این سوال شما هم باشد که آیا خرید فالوور برای اینستاگرام از نظر مالی مقرون‌به‌صرفه است؟ اگر شیوه های مختلف تبلیغات و جذب فالوور هزینه این شیوه‌ها را بدانید، قطعا با آغوش باز از راهکار خرید فالوور استقبال می‌کنید. این روش بسیار کارآمد و در عین حال از لحاظ مالی نیز به‌صرفه است.


به تعدادی از صفحات معروف و پرمخاطب در اینستاگرام پبام بدهید و هزینه تبلیغات را از آنها بپرسید. برای یک استوری یا یک پست اینستاگرامی که محتوای آن معرفی محصول و صفحه کاری شما باشد، چند میلیون و گاها چند ده میلیون از شما پول می‌گیرند.


خرید فالوور ایرانی از لحاظ اثربخشی و قیمتی برای معروف شدن صفحه اینستاگرام شما ایده‌آل است. در استفاده از این روش تداوم داشته باشید و سریع از آن خسته نشوید. در دفعات اول احتمال دارد ریزش فالوور زیادی داشته باشید. اما هر چقدر زمان بگذر، درصد بیشتری از کاربران در صفحه شما ماندگار می‌شوند.


پیج اینستاگرام با‌کیفیتی بسازید


بعضی افراد آنقدر سرگرم تبلیغات و خرید فالوور ایرانی می‌شوند که از مهمترین آیتم غافل می‌مانند. تبلیغات و افزایش فالوور فقط زمانی اثربخش است و منجر به درآمد می‌شود که شما یک صفحه با‌کیفیت داشته باشید.


کاربر اینستاگرام بعد از دیدن پیج شما باید ترغیب شود در پیج بماند از محتوا و محصولات صفحه شما استفاده کند. فقط از این طریق است که می توانید به درآمد برسید.


روی کیفیت متن یا همان کپشن‎‌های پست کار کنید. متن سئو شده و با کیفیتی آماده کنید که مخاطب‌پسند باشد. عکس‌های حرفه‌ای و زیبا بگیرید و آنها را پست و استوری کنید. از هشتگ‌های متناسب با محتوای صفحه خود بهره ببرید. سعی کنید همیشه محتوای نوآور و خلاقانه‌ای برای مخاطب خود ارائه کنید.
بعد از اینک این فرایند را به شکل درست انجام دادید، می‌توانید انتظار داشته باشید که خرید فالوور ایرانی سکوی پرتاب شما به سمت موفقیت باشد.

اخبار های مرتبط

فالوور واقعی لایک زن چه کاری انجام می‌دهد

فالوور واقعی لایک زن چه کاری انجام می‌دهد

داشتن صفحه‌ای پر از تعاملات اجتماعی، با تعداد لایک‌ها و کامنت‌های فراوان، امروزه رویای هر کسی است که

روش های افزایش فالوور اینستاگرام

روش های افزایش فالوور اینستاگرام

فضای مجازی و بخصوص شبکه های اجتماعی، امروزه بسیار در عموم مردم محبوب شده اند. اکثر افرادی که در زندگ

معرفی قابلیت های اینستاگرام

معرفی قابلیت های اینستاگرام

اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی بزرگ می باشد که میلیون ها کاربر در حال استفاده از آن می باشند.

فعالیت در اینستاگرام چه اهمیتی دارد

فعالیت در اینستاگرام چه اهمیتی دارد

در جامعه کنونی ما افراد زیادی هستند که در زمینه های مختلف، علاقه های مختلفی دارند.

ربات اینستاگرام چیست

ربات اینستاگرام چیست

ربات های اینستاگرام، نرم افزار هایی هستند که به صورت خودکار بر روی پیج شما فعالیت می کنند.

اینفلوئنسر کیست و چه تاثیری در جامعه دارد

اینفلوئنسر کیست و چه تاثیری در جامعه دارد

اگر اهل فضای مجازی به ویژه اینستاگرام باشید احتمالا کلماتی مثل " اینفلوئنسر" یا " شاخ مجازی" بارها ب

فالوور فوری اینستاگرام چیست

فالوور فوری اینستاگرام چیست

حتما تا به حال به صفحاتی در اینستاگرام برخورده‌اید که با وجود اینکه زمان طولانی از افتتاحشان نمی‌گذر

بهترین سایت برای خرید فالوور فعال اینستاگرام

بهترین سایت برای خرید فالوور فعال اینستاگرام

اینستاگرام محبوب‌ترین شبکه اجتماعی در بین ایرانیان است. خرید فالوور یکی از رایج‌ترین شیوه‌های پیشرفت

×

همکاران ما پاسخگو خواهند بود

نیاز به مشاوره دارید؟

021-91016097

پیگیری سفارش

وضعیت سفارشات خود را مشاهده کنید.