خرید پیج اینستاگرام

فعالیت در اینستاگرام می تواند یک روش تضمینی برای موفقیت کسب و کار شما باشد، دلیل آن هم کاملا واضح و مشخص است، تعداد زیاد کاربران اینستاگرام به منزله یک بازار بالقوه است که پتانسیل فراوانی برای رونق کسب و کار شما خواهد داشت. پس سعی کنید برای این که از تکنولوژی روز دنیا برای رسیدن به موفقیت بهره‌مند شوید حتما اکانت اینستاگرامی مشخصی را برای واحد صنفی خود مشخص کنید.

تماس بگیرید

021-91016097

10k

1.5 میلیون تومان

آنالیز و تحلیل کسب و کار
مشاوره رایگان کسب و کار
ارائه گزارش پیج
پشتیبانی بعد خرید
امنیت تضمین شده
فالوور ایرانی اینستاگرام
فالوور فعال اینستاگرام
تحویل در کمترین زمان
قابل تغییر اطلاعات

سفارش دهید

20k

2.5 میلیون تومان

آنالیز و تحلیل کسب و کار
مشاوره رایگان کسب و کار
ارائه گزارش پیج
پشتیبانی بعد خرید
امنیت تضمین شده
فالوور ایرانی اینستاگرام
فالوور فعال اینستاگرام
تحویل در کمترین زمان
قابل تغییر اطلاعات

سفارش دهید

50k

6 میلیون تومان

آنالیز و تحلیل کسب و کار
مشاوره رایگان کسب و کار
ارائه گزارش پیج
پشتیبانی بعد خرید
امنیت تضمین شده
فالوور ایرانی اینستاگرام
فالوور فعال اینستاگرام
تحویل در کمترین زمان
قابل تغییر اطلاعات

سفارش دهید

100k

10 میلیون تومان

آنالیز و تحلیل کسب و کار
مشاوره رایگان کسب و کار
ارائه گزارش پیج
پشتیبانی بعد خرید
امنیت تضمین شده
فالوور ایرانی اینستاگرام
فالوور فعال اینستاگرام
تحویل در کمترین زمان
قابل تغییر اطلاعات

سفارش دهید

خرید پیج اینستاگرام

خرید پیج اینستاگرام چه مراحلی دارد؟

امروزه استفاده از اینستاگرام به عنوان یک پلتفرم کاملا شناخته شده و دارای کاربران بسیار برای کسب و کارها از واجبات است، به ویژه در مورد کسب و کارهای فروشگاهی و خدماتی می‌توان به موفقیت بیشتر و رونق امور با توجه به وجود پتانسیل بالا با حضور کاربران امیدوار بود، یکی از راه‌های رسیدن به موفقیت در اینستاگرام در زمان کمتر خرید پیج اینستاگرام است، در این مقاله قصد داریم تمام نکات مربوط به خرید پیج اینستاگرامی از جمله مزایا و معایب، چگونگی خرید و... اشاره کنیم. با ما همراه باشید تا به اطلاعات جامعی در این زمینه دست پیدا کنید.

خرید پیج اینستاگرامی

اصولا هر کاربر می‌توانید چندین حساب کاربری با کاربرد شخصی یا تجاری در اینستاگرام داشته باشد، وقتی پای استفاده از اکانت تجاری در میان باشد، تعداد فالوورهای بالا، بازدید، لایک و کامنت زیاد است که باعث می‌شود یک پیج اینستاگرامی در این زمینه موفق باشد و اصطلاحا ارزشمند تلقی شود، اما برای این که یک پیج اینستاگرامی به این حجم از موفقیت برسد زمان زیادی نیاز است، بسیاری از صاحبان مشاغل فرصت کافی برای ساخت صفحه و انجام امور مربوط به ارتقاء آن را ندارند و ترجیح می‌دهند مسیر ساده‌تری را پیش بگیرند، برای این افراد یک راه کاملا ساده وجود دارد، خرید پیج اینستاگرام. بله! می توان یک پیج اینستاگرامی در شرایط عالی با فالوور بالا خریداری کرد و آن را برای کسب و کار خود به کار انداخت. حتما می‌پرسید چگونه؟ این دقیقا همان سوالی است که قرار است در این مقاله به تفصیل در مورد آن صحبت شود و به سوالات شما در این زمینه پاسخ داده شود.

خرید پیج در اینستاگرام
خرید پیج اینستاگرام به صورت قانونی

خرید پیج اینستاگرام قانونی است؟

این اولین سوالی است که افراد در زمان اقدام برای خرید پیج به آن فکر می‌کنند، در پاسخ باید گفت که خیر این کار اصولا قانونی نیست، به این معنا که در قوانین اینستاگرام جایی ذکر نشده است که می توان پیج اینستاگرام را خرید یا به فروش رساند، پس از این نظر می‌توان گفت که قانونی در این رابطه وجود ندارد. به این معنا که ممکن است هیچ اتفاقی بعد از خرید پیج اینستا رخ ندهد اما این احتمال هم وجود دارد که مشکلی برای پیج شما به وجود آید. پس باید سعی کنید که اکانت اینستاگرام را از یک منبع مطمئن خریداری کنید. این کار مطمئنا دارای مزایای بیشماری است که در بخش‌های بعدی به آن می‌پردازیم.

مزایای خرید پیج اینستاگرام چیست؟

خرید اکانت‌های آماده اینستاگرام که دارای فالوورهای بسیار است، دارای مزایایی است که می‌تواند کار صاحب پیج را تا حد زیادی راحت کند، در این بخش به معرفی مزایای خرید پیج های اینستاگرامی می‌پردازیم.

شروع با قدرت بالا

برای پیج‌های فروشگاهی و خدماتی دیده شدن و بالا رفتن میزان فروش از اهمیت بسیاری برخوردار است، وجود رقبای بسیار در پلتفرم پر کاربری چون اینستاگرام نیز یک امر رایج و طبیعی است، برای مقابله و رقابت با این همه پیج مشابه باید توانمندی‌های زیادی داشت، گاهی تلاش‌های بسیار در مدت زمان کوتاه نتیجه بخش نیست و همین مسئله باعث می‌شود که کاربر از تلاش دلسرد شود. اگر بخواهید به شکل طبیعی روند برند شدن در اینستاگرام را پی بگیرید مطمئنا هزینه و زمان زیادی برای این کار باید صرف شود. ضمن این که این پیشرفت بسیار کند و قدم به قدم خواهد بود، خرید پیج اینستاگرام این شرایط را برای شما ایجاد می‌کند که در مدت زمان بسیار کوتاهی به بازخورد بالایی دست پیدا کنید. ضمن این که اعتبار و قدمت این پیج ها یک امتیاز مثبت برای کسب و کار شما محسوب می‌شود. پس به لطف خرید پیج اینستا شما یک شروع پرقدرت خواهید داشت.

صرفه جویی در زمان

مهمترین رکن دیده شدن و موفقیت در اینستاگرام این است که تعداد بالایی فالوور داشته باشید. جمع کردن تعداد بالای فالوور نیز نیازمند زمان زیادی است، بنابراین ممکن است برای رسیدن به نتیجه دلخواه مجبور باشید زمان بسیار زیادی را صرف کنید. اما با خرید پیج های اینستاگرامی آماده این زمان می‌تواند به شکل بسیار چشم گیری کاهش پیدا کند. شما می‌توانید زمان باقی مانده را روی پیشرفت پیج و دستیابی به موفقیت‌های دیگر تمرکز کنید.

زیاد شدن فالوورها

هرچه فالوور بیشتری داشته باشید، تعداد بیشتری از افراد علاقمند می‌شوند که با فالو کردن پیج شما از محتوای آن استفاده کنند، اینستاگرام نیز مثل خیلی شبکه‌های اجتماعی دیگر بر پایه تعامل و ارتباط میان فالوورها و پیج شکل می‌گیرد، در صورتی که پیج مناسبی خریداری کرده باشید که دارای فالوور زیاد فعال باشد (فالوورهایی که با پیج تعامل دارند و زیر پست ها لایک و کامنت می‌گذارند.) طبق الگوریتم های اینستا پیج شما به فالوورهای آنها نیز پیشنهاد می‌شود و این امر باعث می شود که زنجیره فالوورهای شما گسترده شود.

افزایش اعتبار

اولین نکته‌ای که بعد از باز کردن یک پیج اینستاگرامی به آن توجه می کنید تعداد فالوورها است. حتی اگر پیج فروشگاهی که محصولات مورد نظر شما را عرضه می‌کند در صورتی که تعداد زیادی فالوور نداشته باشد برای شما قابل اعتماد نخواهد بود. بنابراین داشتن یک پیج با تعداد بالای فالوور می‌تواند باعث افزایش اعتبار فروشگاه یا سازمان شما باشد، در این مورد نیز خرید یک پیج اینستاگرامی با فالوور بالا می‌تواند باعث افزایش اعتبار پیج شما شده و کمک می‌کند که فالوورهای بیشتری داشته باشید.

استفاده از قدمت و اعتبار پیج

حتما می‌دانید که هرچه یک پیج قدیمی تر باشد مطمئنا اعتبار بیشتری خواهد داشت، وقتی تصمیم می‌گیرید که یک پیج آماده اینستاگرامی خریداری کنید، می‌توانید از این امتیاز بهره‌مند شوید، ضمن این که تعامل کاربران این پیج به شما امکان می‌دهد که نرخ تعامل خوبی در اختیار داشته و به این وسیله از سایر پیج‌های تازه تاسیس متمایز شوید. به علاوه به دلیل قدمت در تاریخ تاسیس پیج به عنوان یک مرجع نیز شناخته می‌شوید.

مزیت خرید پیج اینستاگرام
چ زمانی خرید پیج اینستاگرام خوب است

چه زمانی می‌توان از مزایای خرید پیج اینستاگرام بهره‌مند شد؟

باید توجه داشته باشید که مزایایی که در قسمت قبل ذکر کردیم در صورتی می‌تواند تحقق یابد که پیج خریداری شده توسط شما یک پیج معتبر، با فالوورهای واقعی و فعال باشد، نکته مهم بعدی این است که اصول تولید محتوا را رعایت کنید و بتوانید فالوورهای پیج را نگه داشته و همچنین فالوورهای جدیدتر کسب کنید، بنابراین می توان گفت که خرید پیج اینستاگرام یک پتانسیل مناسب برای شروع فعالیت است نه تضمینی برای موفقیت شما، این به آن معنا است که کار شما بعد از خرید پیج تازه آغاز می‌شود. بهتر است که برای پیشرفت پیج خود برنامه ریزی کرده و هدف داشته باشید تا بتوانید از مزایایی که به آنها اشاره کردیم استفاده کنید.

معایب خرید پیج اینستا از فروشنده های نامعتبر

یک نکته مهم در مورد خرید پیج‌های اینستا وجود دارد و آن این است که این خرید فقط شامل مزایای بی‌شمار نیست بلکه ممکن است تعدادی معایب بالقوه نیز داشته باشد، اگرچه این معایب می‌تواند با اقدام مناسب و خرید یک پیج معتبر تا حدودی کاهش یابد اما به هرحال برای کسی که دنبال داشتن اطلاعات دقیق در این ارتباط است دانستن این اطلاعات می‌تواند مفید باشد.

1. وجود فالور فیک و غیر واقعی نرخ تعامل engagement rate را کاهش می‌دهد

واقعیت این است که در اینستاگرام دو نوع فالوور وجود دارد. دسته اول فالوورهایی هستند که واقعی بوده و به صورت توافقی با شرکت هایی کار می‌کنند که در زمینه خرید و فروش فالوور فعالیت دارند، این نوع فالوورها اگرچه حقیقی هستند اما عملا در پیج شما حضور ندارند، به این معنا که هیچ تعاملی سوی آنها در پیج صورت نمی‌گیرد، نه به خود زحمت لایک کردن پست‌ها را می‌دهند و نه کامنتی می‌گذارند، در واقع این افراد فقط در بالا رفتن تعداد فالوورها تاثیر دارند اما عملا هیچ نقش دیگری در پیج نخواهند داشت. دسته دوم نیز فالوورهایی هستند با اکانت هایی که به اشخاص حقیقی تعلق ندارد و در واقع توسط ربات‌ها مدیریت می‌شوند. در این صورت شما با دسته ای از فالوورهایی سر و کار دارید که حضور آنها مرهون تعدادی کد و ربات است. اگرچه ظاهرا این شکل از فالوورها تعامل خوبی در پیج دارند و پست‌ها را لایک می کنند و حتی برخی از آنها توانایی گذاشتن کامنت را نیز دارند، اما طبیعی است که کامنت هایی که این فالوورها می‌گذارند ممکن است ارتباط معنا داری با پست منتشر شده در پیج شما نداشته باشد. در واقع باید گفت که این فالوورهای رباتی به اندازه ای سریالی و تکراری عمل می کنند که در همان لحظه اول می‌توان متوجه غیرواقعی بودن آنها شد، استفاده از عبارت " پیج جالبی دارید"، " به پیج ما هم سر بزنید" و یا تبلیغات پوچ و گسترده در زیر کامنت‌ها و همچنین استفاده از ایموجی‌های غیر مرتبط از جمله مواردی است که به شناسایی این نوع اکانت‌ها کمک می‌کند. پس تعجبی ندارد اگر با وجود داشتن فالوورهای بسیار زیاد پیج فروشگاهی شما فروش زیادی نداشته باشد، این مدل فالوورها هیچ نقشی در میزان فروش شما ندارند، اما تعداد بالای فالوور در نگاه اول می‌تواند باعث اعتبار زیاد پیج شما در نگاه اول مخاطبتان باشد. با این وجود فالوورهای فیک در این زمینه تنها یک عدد هستند و نباید انتظار رونق کسب و کار خود را از این طریق داشته باشید.

2. عدم تناسب اینگیجمنت ریت یا نرخ تعامل با تعداد فالوورها

اینگیجمنت ریت نرخ تعامل فالوورها در پیج است، به این معنا که اینگیجمنت ریت میزان فعالیت و مشارکت فالوورها در پست‌ها به وسیله بازدید، لایک و کامنت را نشان می‌دهد. از آنجایی که پست‌های اینستاگرام برای تقریبا بیش از ده درصد تعداد فالوورها به نمایش در می‌آید با یک حساب و کتاب ساده می‌توان به اینگیجمنت ریت یا نرخ تعامل کاربران به شکل واقعی دست پیدا کرد. تناسب اینگیجمنت ریت و تعداد فالوورها به این شرح است:

 • تعداد فالور < 1000 باید حدودا 8% نرخ اینگیجمنت داشته باشد و همچنین:
 • تعداد 1000 تا ده هزار فالوور حدود 4% اینگیجمنت
 • تعداد ده هزار تا صد هزار فالوور حدود 2.4% اینگیجمنت
 • صد هزار تا یک میلیون فالوور حدود 1.8% اینگیجمنت
 • یک میلیون به بالا حدود 1.7% اینگیجمنت

با این حساب می‌توان گفت که برای یک پیج با حدود 1000 فالوور باید تقریبا 40 تا 80 لایک برای هر پست در نظر گرفت. البته فراموش نکنید که این اعداد حدودی است و ممکن است در مواردی کمتر یا بیشتر از این آمار باشد. اما نکته مهم اینجاست که آمار فالوورهای فیک با این تناسب بسیار فاصله دارد و به راحتی می‌توان آن را تشخیص داد، چرا که فالوور فیک در واقع یک ربات برنامه‌ریزی شده است که به صورت رندوم فعالیت می‌کند و امکان برقرار کردن ارتباط هوشمند ندارد.

3. خطر اسپم شدن پیج یا ایمیل شما

در مورد مواقعی که باید یک ایمیل روی اکانت اینستاگرام خود داشته باشید، وجود این فالوورهای فیک باعث می‌شود که موجی از ایمیل‌های اسپم به ایمیل شما سرازیر شود. ضمن این که باید بدانید یکی از مقاصد کسانی که فالوورهای فیک می‌فروشند دستیابی به اطلاعات ایمیل شما است. وقتی شما می‌پذیرید که فالوورهای فیک داشته باشید، در واقع این اجازه را می‌دهید که به اطلاعات فالوورهای واقعی شما نیز دسترسی وجود داشته باشد، فالوورهای فیک معمولا به عنوان اسمپر فالوورهای واقعی را فالو می‌کنند و زمانی که این اتفاق به صورت یک زنجیره رخ می‌دهد ممکن است که فالوورهای واقعی پیج شما را آنفالو کنند. این اتفاق زمانی رخ می‌دهد که در آنفالو کردن این اسپمرها پیج منبع که پیج شما است نیز آنفالو می‌شود. این مسئله در مورد خرید لایک اینستاگرامی که توسط فالوورهای فیک صورت می‌گیرد نیز رخ می‌دهد.

4. حذف شدن فالوورهای فیک توسط اینستاگرام

یکی از روش‌هایی که اینستاگرام برای مقابله با فالوورهای فیک در نظر گرفته است، حذف کردن این دست فالوورها است. اینستاگرام برای فراهم کردن آرامش فالوورهای واقعی، فالوورهای فیک را شناسایی و آنها را حذف می‌کند، به همین دلیل اگر وقتی پیجی را می‌خرید و بعد از مدتی متوجه ریزش فالوورهای آن می شوید اصلا تعجب نکنید. این مسئله باعث می شود که هزینه‌ای که در این زمینه کرده اید بی‌فایده بماند. پس باید سعی کنید اطلاعات دقیقی از پیجی که برای خرید انتخاب کرده‌اید داشته باشید.

5. کاهش اعتبار برند

حتما تا اینجای کار فهمیده‌اید که تشخیص فالوور واقعی و فیک اصلا کار سختی نیست، بنابراین اگر فکر می‌کنید که داشتن فالوور فیک در پیج‌های خریداری شده رصد نمی‌شود سخت در اشتباه هستید، اگر کاربران متوجه این موضوع شوند، مطمئنا به اعتبار برند شما لطمه بزرگی وارد خواهد شد. به ویژه اگر قصد دارید به عنوان یک اینفلوئنسر فعالیت داشته باشید که برای برندهای مشهور تبلیغات می کنند، باید بدانید که این حجم از فالوورهای فیک باعث می‌شود که هیچ برندی برای همکاری با شما پیش قدم نشده و به این ترتیب فعالیت های شما نیز بی اثر خواهد بود. وقتی که فالوورهای فیک قادر به برقراری هیچ تعامل موثری با پیج شما نیستند چرا یک برند مشهور باید برای تبلیغات در پیجی با فالوور فیک هزینه کند؟ به این ترتیب شما نمی‌توانید به هدفی که از خرید پیج با فالوور بالا داشته‌اید دست پیدا کنید.

6. عدم پیشرفت و حصول نتیجه

وقتی یک پیج فروشگاهی در اینستاگرام شروع به فعالیت می‌کند چه هدفی دارد؟ مهمترین هدف این پیج‌ها افزایش فروش محصولات است، بنابراین سعی می‌کنند با دیده شدن توسط فالوورهای بیشتر بازار خرید و فروش خود را داغ کنند، وقتی فالوورهای موجود فیک هستند عملا دیده شدنی اتفاق نمی‌افتد. پس برای این که یک پیج فروشگاهی معتبر داشته باشید باید سعی کنید پیج هایی را خریداری کنید که دارای فالوور واقعی هستند.

7. مشکلات حقوقی

یکی دیگر از مشکلاتی که سر راه خریداران پیج اینستاگرامی قرار دارد، مشکل حقوقی یا امنیتی پیجی است که قصد خرید آن را دارند، ممکن است به هر دلیلی یک پیج تحت پیگیری قضایی باشد، ضمن این که کامنت‌های موجود در یک پیج ممکن است حاوی متحواهای غیر اخلاقی یا دردساز باشد، این دست مسائل باعث می‌شود که وجهه برند شما نیز خراب شده و تحت تاثیر قرار گیرد، حتی ممکن است در شرایط بحرانی تر پای شما به پلیس فتا باز شود. پیشنهاد ما این است که اولا پیج را از مراکز معتبر خریداری کنید و ثانیا در مورد فعالیت پیشین پیج و محتواهای موجود تحقیق کرده و اطلاعات مناسب به دست آورید.

8. امکان هک شدن

وقتی شما یک پیج اینستاگرامی خریداری می‌کنید حتی با تغییر اطلاعات و رمز عبور باز هم ممکن است که سازنده اصلی پیج بتواند به اطلاعات شما دسترسی پیدا کرده و یا در بدبینانه‌ترین حالت آن را هک کند. همچنین امکان فروش یک پیج به چندین کاربر نیز از جمله کلاهبرداری‌های رایج در این میان است. با این وجود نمی توان گفت که همه این معایب رخ خواهد داد، این شما هستید که با خرید پیج اینستاگرام از فروشنده‌های معتبر و یا خرید پیج هایی که در مورد آنها تحقیقات کافی کرده‌اید از پیش آمدن این اتفاقات پیشگیری می‌کنید. چرا که این نوع کلاهبرداری‌ها و هک شدن‌ها در فضای مجازی کاملا رایج و مرسوم است و در صورتی که کاربر خود مراقب نباشد خیلی ساده اسیر این دام‌های کلاهبرداری خواهد شد. باید بگوییم که در حالت کلی مزایای خرید پیج اینستاگرام معتبر می‌تواند نسبت به نکات امنیتی که در مورد آنها صحبت کردیم بیشتر باشد. به ویژه در مورد کسب و کارهای جدید که قصد پیشرفت سریع دارند این بهترین کاری است که می‌توان انجام داد.

ضرر خرید پیج از فروشنده نامعتبر
نکات قبل خرید پیج

نکات بسیاری مهمی که قبل از خرید پیج اینستاگرام باید به آنها توجه کنید

اگر به هر دلیلی تصمیم گرفته‌اید که از مزایای خرید پیج اینستاگرامی بهره‌مند شوید بهتر است که با رعایت نکاتی که در این بخش به آنها اشاره می‌کنیم ریسک‌های موجود در این زمینه را به حداقل کاهش دهید.

حتما سابقه پیج را بررسی کنید

برای این که دچار مشکلات حقوقی و قضایی نشوید می‌توانید قبل از اقدام به خرید پیج سابقه آن را بازرسی کنید، بهتر است به فیک بودن یا نبودن فالوورها نیز توجه داشته باشید، با نگاهی به کامنت‌ها و تعداد لایک‌ها و تناسب آن با تعداد فالوور می‌توانید به این مهم دست پیدا کنید. همانطور که بارها در طول مقاله اشاره کرده ایم خرید از یک مرکز معتبر به شما کمک می کند که ریسک کمتری در این زمینه داشته باشید.

تناسب اکانت با فعالیت خود را در نظر بگیرید

نکته مهمی که در این میان وجود دارد این است که شما باید فالوورهای پیج را حفظ کنید، حتی اگر پیجی دارای فالوور واقعی باشد، وقتی فعالیت شما با آنچه فالوورهای پیج به آن دلیل پیج را فالو کرده اند متناقض باشد مطمئنا شاهد ریزش فالوورها خواهید بود، پس سعی کنید در زمان انتخاب پیج، از پیج‌هایی استفاده کنید که دارای زمینه کاری نزدیک به کار شما هستند. به این ترتیب با تولید محتوای جذاب و مناسب می‌توانید فالوورهای پیج را حفظ کنید.

نکات امنیتی خرید پیج را رعایت کنید

معمولا بعد از خرید پیج اینستاگرامی فروشنده یک یوزر و اکانت در اختیار شما قرار می‌دهد، بهتر است از همان ابتدا تمام اطلاعات امنیتی را تغییر دهید، به ویژه اطلاعات مربوط به ریکاروی رمز عبور را تغییر دهید. تغییر رمز و یوزر ابتدایی ترین کاری است که در این حالت باید انجام گیرد. یکی از ساده‌ترین کارهایی که می‌توانید انجام دهید این است که به محض خرید پیج آن را به یک اکانت بیزینسی تبدیل کرده و به فیس بوک خود متصل کنید، این حرکت باعث می‌شود که امنیت پیج شما به شکل چشم‌گیری افزایش پیدا کند.

یک قرارداد کامل در اختیار داشته باشید

اگر می‌خواهید خرید پیج اینستاگرام به نفع شما خاتمه یابد بهتر است به این شیوه عمل کنید، یک قرارداد رسمی با مفادی که به شرح زیر است از فروشنده درخواست کنید:

 • مشخصات طرفین قرارداد
 • تاریخ قرارداد
 • توصیف کالا و خدمات
 • مبلغ قرارداد
 • نحوه دریافت مشخصات پیج
 • مواردی که باعث می شود در آینده بتوانید از آنها به نفع خود استفاده کنید.

از شرکت معتبر خرید کنید

تنها راه برای این که مطمئن شوید پیجی که خریداری می‌کنید دچار هیچ مشکلی نیست این است که کار خرید پیج را از سایت‌های معتبر و افراد حقیقی انجام دهید.

از اکانت‌های اعتبار سنج اکانت استفاده کنید

برای این که بتوانید اعتبار یک اکانت اینستاگرامی را بررسی کنید سایت‌هایی وجود دارد که با وارد کردن مشخصات پیج مورد نظر می‌توانید اعتبار آن پیج از جمله فیک بودن یا نبودن فالوورها، نرخ تعامل کاربران با پیج را بررسی کنید. دو تا از معتبرترین سایت‌ها در این زمینه شامل :

وب سایت IG Audit

این سایت دارای ابزار رایگانی است که به شما کمک می‌کند اعتبار اکانت مورد نظر خود را چک کنید. با وارد کردن یوزرنیم اکانت مورد نظر سایت به شما اطلاعاتی از جمله درصد فالوورهای فیک و همچنین نرخ تعامل کاربران با سایت را ارائه می کند، این که میزان متوسط لایک و کامنت دریافتی پست‌های سایت چه تعداد است.

وب سایت HypeAuditor

این سایت نیز عملکرد مشابهی دارد و به شما کمک می‌کند تا بتوانید میزان عملکرد فالوورهای پیج و تعداد فالوورهای فیک را محاسبه کنید.

از درگاه‌های امن برای پرداخت استفاده کنید

سعی کنید در زمان پرداخت برای خرید یک پیج اینستاگرامی از درگاه امن پرداخت استفاده کنید تا در صورت بروز کلاهبرداری‌های رایج در فضای نت بتوانید به صورت قانونی اقدام کرده و آن را پیگیری کنید.

خرید پیج اینستاگرامی یا خرید فالوور

شاید با خود فکر کنید که به جای خرید یک پیج اینستاگرامی می‌توانید یک پیج شخصی راه اندازی کرده و با خرید فالوور اینستاگرام به تعداد مورد نیاز کار خود را شروع کنید. اما باید بدانید که خرید پیج اینستاگرام نسبت به فالوور دارای مزایایی است که به شرح زیر است:

هزینه کمتر

با یک محاسبه سرانگشتی متوجه خواهید شد که اگر یک پیج اینستاگرامی با تعداد مشخصی فالوور بخرید مطمئنا هزینه کمتری نسبت به خرید فالوور به شکل مستقیم دارد.

سهولت کار

وقتی شما یک پیج اینستاگرامی می‌خرید مطمئنا کار ساده‌تری در پیش خواهید داشت. فقط کافی است که پست های پیج را حذف کرده و محتوای مورد نظر خود را تولید کنید. این کار از ریزش فالوورها نیز جلوگیری می‌کند.

استفاده از یک پیج قدیمی

یکی از امتیازاتی که اینستاگرام برای پیج ها در نظر می‌گیرد با توجه به قدمت ساخت آنها مشخص می‌شود، بنابراین وقتی شما اقدام به خرید فالوور می‌کنید با وجود افزایش فالوور ممکن است پیج شما امتیاز خاصی دریافت نکند چرا که همچنان یک پیج تازه تاسیس خواهد بود.

ارزیابی پیج‌ها ساده‌تر از فالوورها است

یکی از مهمترین چالش‌های خرید فالوور این استکه نمیتوان فیک یا واقعی بودن آن را تشخیص داد، اما با خرید پیج می‌توانید به سادگی تعامل کاربران را با توجه به لایک‌ها و کامنت‌ها بررسی کرده و همچنین تعداد فالوورهای فیک نیز با توجه به نکاتی که به شما آموختیم کار ساده‌ای خواهد بود.

خرید پیج بهتر است یا خرید فالوور
خرید پیج با فالوور بیشتر

خرید پیج با فالوور بالا بهتر است یا کم؟

شما می توانید یک پیج با تعداد بیش از 1 میلیون فالوور تهیه کنید هم این امکان را دارید که پیجی با تعداد کمتر از 200 هزار فالوور بخرید، این که تعداد فالوورها چقدر باشد بستگی به کسب و کار شما خواهد داشت، بهتر است پیجی را خریداری کنید که بتوانید فالوورهای آن را به راحتی ارزیابی کنید. توجه داشته باشید که در هر صورت تعدادی از فالوورها ریزش خواهد داشت. حال ممکن است این ریزش فالوور به دلیل وجود فالوورهای فیک باشد و یا فالوورها به دلیل تغییر کاربری پیج و محتوا تصمیم به آنفالو کردن پیج بگیرند.پس اگر قرار است هزینه‌ای برای خرید پیج اینستاگرام در نظر بگیرید اولا سعی کنید از مراکز معتبر خرید خود را انجام دهید و ثانیا حتما قبل از خرید پیج از واقعی بودن فالوورها باخبر شوید.

هزینه خرید پیج اینستاگرام چقدر است؟

در این مورد نمی توان یک رقم قطعی مشخص کرد، معمولا سایت‌های مختلف فروش پیج‌های اینستاگرامی برای خرید و فروش پیج ها قیمت های مختلفی ارائه می دهند، این قیمت معمولا بر اساس فاکتورهایی مثل تعداد فالوورها و همچنین زمینه فعالیت پیج، نرخ اینگیجمنت و تعامل فالوورها مشخص می شود. اگر مشاهده کردید که یک پیج با تعداد بالای فالوور به قیمت ارزانی فروخته می‌شود حتما به واقعی بودن فالوورهای آن شک کنید.

چگونه قبل از خرید میتوانم به شکل سریع واقعی بودن فالوورها را چک کنم؟

آسان ترین راه تست کردن واقعی یا فیک بودن فالوورها این است که شما از فروشنده بخواهید که در حضور خودتان یک پست منتشر کند، می توانید بعد از گذشت چند ساعت نرخ تعامل کاربران را به شکل واقعی مشاهده کنید، این که چه تعداد لایک و کامنت دریافت می‌کنید می‌تواند عیار مناسبی برای ارزیابی واقعی بودن فالوورها باشد.

چه نوع پیج‌هایی را برای خرید پیشنهاد می‌کنید؟

این یکی از رایج ترین سوالاتی است که خریداران پیج های اینستاگرامی با آن مواجه هستند. معمولا پیج‌هایی که در معرض فروش قرار میگیرند پیج هایی با محتواهای عمومی و عامه پسند هستند، بنابراین می‌توان گفت که اگر می‌خواهید خرید موفقی داشته باشید بهتر است به دنبال پیج‌هایی باشید که دارای محتوای نزدیک به فعالیت شما باشند، در غیر این صورت مجبور هستید که تمام پست‌های یک پیج را حذف کرده و سریعا اقدام به تولید محتواهای ارزشمند کنید تا از ریزش فالوور جلوگیری شود، همانطور که در مقاله نیز اشاره کردیم بعد از خرید پیج این شما هستید که باعث می‌شوید فالوورهای واقعی ترجیح بدهند که در پیج شما باقی بمانند یا آنجا را ترک کنند.

فالوئینگ‌های پیج های خریداری شده چه وضعیتی دارند؟

معمولا تعداد فالوئینگ‌های پیج‌های فروشی نزدیک به صفر است. این پیج ها معمولا تعداد فالوئنیگ های بسیار کمتری نسبت به تعداد فالوورها دارند.

هزینه خرید پیج اینستاگرام
نکاتی در مورد خرید پیج

نکات نهایی پیشنهادی برای خرید پیج اینستاگرام

در هر صورت هنوز هم می‌گوییم که خرید پیج اینستاگرامی یکی از بهترین راه‌ها برای کوتاه کردن رسیدن به موفقیت است، بنابراین می توانید با داشتن اطلاعات کافی در این زمینه یک قدم کاملا مطمئن برداشته و از موفقیتی که به دست می‌آورید لذت ببرید. مطمئنا هر راهی که به موفقیت ختم می‌شود دارای چالش‌هایی است، خرید پیج اینستاگرام نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود. پس سعی کنید با رعایت کردن نکاتی که به آنها اشاره می‌کنیم قدم‌های مطمئن‌تری در این راه بردارید.

- اولین و مهمترین نکته بعد از تصمیم به خرید پیج اینستاگرام این است که پیج را از یک مرکز مطمئن خریداری کنید. این مطمئن ترین راه برای خرید یک پیج مناسب برای کسب و کار شما خواهد بود.

- قبل از این که خرید پیج را نهایی کنید حتما آن را به صورت کامل ارزیابی کنید. از نظر واقعی یا فیک بودن فالوورها، زمینه فعالیت، قدمت پیج، محتواهای تولید شده در پیج، نرخ تعامل کاربران و تعداد لایک و کامنت‌ها پیج را بررسی کنید. همانطور که در مقاله هم اشاره کردیم ابزارهای خاصی نیز برای این کار وجود دارد که می‌توانید با استفاده از وب سایت های معرفی شده از آنها استفاده کنید، ضمن این که می‌توانید از روش تست کردن مستقیم پیج که در این مقاله به آن اشاره کردیم استفاده کنید، به این معنا که از فروشنده بخواهید یک پست را در حضور شما منتشر کرده و بعد از گذشت ساعت مشخصی بازخورد آن را ارزیابی کنید.

- در صورتی که پیجی برای کاربری فروشگاهی تهیه می‌کنید سعی کنید حتما فالوورهای ایرانی داشته باشد. ضمن این که بهتر است به فکر تولید محتواهای مناسب برای جذب مخاطبین و جلوگیری از ریزش آنها داشته باشید. این شما هستید که می توانید با مدیریت صحیح پیج و تولید محتوا آن را به صورت پویا و فعال نگه دارید.

- به مسائل امنیتی که به آنها اشاره کردیم توجه داشته باشید، مواردی از جمله عوض کردن پسورد، استفاده از تایید دو مرحله ای، تغییر کاربری پیج به حالت بیزینس و اتصال آن به فیس بوک و ... می‌تواند راه کارهای مناسبی برای افزایش امنیت پیج شما باشد.

- توجه به مواردی مثل عمر بالای پیج و داشتن فالوورهای واقعی از جمله مواردی است که می‌تواند به شما برای کسب امتیاز ربات‌های اینستاگرام برای ورود به اکسپلور کمک کند. پس در این مورد حتما ارزیابی‌ها و تحقیقات لازم را انجام دهید.

- به قیمت پیج دقت داشته باشید، گاهی اوقات که پیج های با فالوور بالا را با قیمت پایین مشاهده می‌کنید به این که آیا تعداد فالوورهای آن فیک است یا خیر شک کنید. همانطور که در متن مقاله هم اشاره کردیم تعداد بالای فالوورهای فیک می‌تواند به حذف آنها توسط اینستاگرام و یا شادوبن شدن پیج شما بی‌انجامد.

- برای این که از خرید پیج اینستاگرامی خود مطمئن شوید بهتر است یک قرارداد رسمی داشته باشید که مفاد آن را به خوبی مطالعه کرده اید، می‌توانید قبل از خرید پیج اینستاگرام در این رابطه با یک مشاور صحبت کنید تا شما را برای خریدی مطمئن تر راهنمایی کند، همانطور که اشاره کردیم گاهی اوقات ممکن است خرید پیج‌های اینستاگرامی نامطمئن مشکلات حقوقی و قضایی را متوجه شما کند، پس بهتر است به این که یک پیج مطمئن خریداری کرده و قرارداد معتبر و قانونی در دست داشته باشید فکر کنید.

- فرقی نمی کند که پیجی با فالوور بالا خریداری می کنید یا با تعداد کم فالوور، در هر صورت خود را برای ریزش فالوورها، وجود فالوورهای فیک و همچنین تولید متحوای مناسب آماده کنید. در صورتی که تصمیم گرفته‌اید پیجی با تعداد بالای فالوور خریداری کنید پیشنهاد می‌کنیم که حتما آن را از جای مطمئنی تهیه کنید.

- خرید پیج اینستاگرام با تعداد فالوور مشخص بهتر از خرید فالوور به نهایی است، ضمن این که در خرید پیج امکان بررسی های بیشتر برای شما فراهم است. ضمن این که پیج‌های آماده دارای قدمت هستند که امتیاز ویژه‌ای برای کسب و کار شما محسوب می‌شود.

- برای حصول نتیجه سریعتر بهتر است یک پیج اینستاگرامی با زمینه فعالیت مشابه پیج خود خریداری کنید و یا با تولید محتوای سریع قبل از ریزش مخاطبین اقدام به حفظ آنها و جذب مخاطبین جدید کنید.

- روش های پرداخت امن را برای تسیوه حساب انتخاب کنید ضمن این که می توانید با فروشنده توافق کنید که وجه مشخص شده را به صورت متوالی و در چند مرحله بعد از تست‌های نهایی پیج و راه اندازی آن پرداخت کنید این مسئله ای کاملا توافقی است که می‌تواند به شما کمک کند با خیال آسوده‌تری خرید خود را انجام دهید.

جمع بندی نهایی

برای این که بتوانید مسیر موفقیت را راحت و سریعتر طی کنید می‌توانید با خرید پیج اینستاگرام آماده با تعداد مشخص فالوور این کار را انجام دهید، برای این که به سوالات شما در این زمینه پاسخ داده باشیم این مقاله را تدوین کردیم تا بتوانید خریدی کاملا آگاهانه و حرفه‌ای تجربه کنید. مطمئنا در صورتی که به تمام نکات مهم موجود در این مقاله دقت کرده و آنها را پیاده سازی کنید می‌توانید خریدی امن، موفق و با نتیجه عالی داشته باشید. چه یک پیج آماده خریداری کنید و چه خودتان یک اکانت اینستاگرامی بسازید مدیریت پیج و محتوا است که باعث می شود فالوورها از پیج شما استقبال کنند و کسب و کار شما به نتیجه دلخواه از جمله برند سازی، افزایش فروش و یا جذب مخاطب دست پیدا کند. امیدواریم این مقاله جامع و کاربردی توانسته باشد به سوالات شما در زمینه خرید پیج اینستاگرام، مزایا و معایب و مراحل خرید پاسخ داده باشد.

جمع بندی اخر در مورد خرید پیج
سوالات متدوال تبلیغ اینستاگرام
×

همکاران ما پاسخگو خواهند بود

نیاز به مشاوره دارید؟

021-91016097

ثبت سفارش

فالوور ایرانی اینستاگرام

×

همکاران ما پاسخگو خواهند بود

نیاز به مشاوره دارید؟

021-91016097

ثبت سفارش

فالوور ایرانی اینستاگرام

×

همکاران ما پاسخگو خواهند بود

نیاز به مشاوره دارید؟

021-91016097

ثبت سفارش

فالوور ایرانی اینستاگرام

×

همکاران ما پاسخگو خواهند بود

نیاز به مشاوره دارید؟

021-91016097

ثبت سفارش

فالوور ایرانی اینستاگرام

×

همکاران ما پاسخگو خواهند بود

نیاز به مشاوره دارید؟

021-91016097

ثبت سفارش

فالوور ایرانی اینستاگرام

×

همکاران ما پاسخگو خواهند بود

نیاز به مشاوره دارید؟

021-91016097

ثبت سفارش

فالوور ایرانی اینستاگرام

×

همکاران ما پاسخگو خواهند بود

نیاز به مشاوره دارید؟

021-91016097

ثبت سفارش

فالوور ایرانی اینستاگرام

×

همکاران ما پاسخگو خواهند بود

نیاز به مشاوره دارید؟

021-91016097

ثبت سفارش

فالوور ایرانی اینستاگرام